1147
1341

تواخبارظهرگفت به بیمه شدگان تامین اجتماعی میدن ولی نمیدونم کی میدن وچطور

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

کسی نمیدونه چه کدی روبزنیم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!

سهام عدالت رو دیگه نمیشه ثبت نام کرد ،سبد حمایتی هم به بیمه شدگان تامین اجتماعی که حقوقشون زیر ۳میلیون هست واریز میکنند فکر کنم بعد از واریز پیامک میاد براتون

چی مگه تو دنیا مثل این آرامشه چشماته❤️ماته تواَم وقتی میبینم خنده رو لبهاته❤️مثل تو کی میتونه منو آروم کنه با حرفهاش❤️غیر تو کی تونست بهم ثابت کنه دوسم داشت❤️
1348

از امروز واریزش شروع شده فکر کنم تا یک هفته طول بکشه چون برای ۱۲میلیون مفر باید واریز کنند

چی مگه تو دنیا مثل این آرامشه چشماته❤️ماته تواَم وقتی میبینم خنده رو لبهاته❤️مثل تو کی میتونه منو آروم کنه با حرفهاش❤️غیر تو کی تونست بهم ثابت کنه دوسم داشت❤️
یعنی نیازی نیست ک اقدامی کرد 

نمیدونم من دیدم میگفت اونایی که بیمه ان یک نفره صدتومن دونفره ۱۲۰همینجوری هرچی تعدادافرادبیشترباشه مبلغش بیشتره پنج نفره سیصدتومن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم سهام عدالت تا جایی که من میدونم ثبت نام نمیکنن دیگه.لااقل فعلا نمیکنن.

سبد کالا به

کارمندای باحقوق ریز 3 تومن

بازنشستگان تامین اجتماعی(مستمری بگیران)

بیمه پردازان تامین اجتماعی

تحت پوشش های بهزیستی

و روستایی و عشایری تعلق میگیره.

امروز برای بیمه پردازان تامین اجتماعی (برای اولین بار) و روستایی ها(برای دومین بار) واریز میشه.

بسته به تعداد از 100 تومن تا 300 تومن

الهی بمیرم واسه اون نگاهت که انقدر نجیبه..
1288
خب کی قراره بدن؟؟،خبر داری ؟چقد هست 

200تومن امروز

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
1335