1345
1341
ازفرصت صحبت نکردن والا .دیگه میریزن همه میرن خرید میکنن کسی نگه نمیداره که

نه اخه اون سریامیگفتن هرکی موجودی روگرف هموندلحظه تاساعت دوازده شب باید خریدکنه.نمیشد موجودی گرفت وبعد ی روز دیگه رف خریدکرد

من که رفتم ببینم شارج شده که نشده بود،داشت به بقیه میگف حسابداره

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

200 تومن گمونم برای خانواده 3 نفره هست. یک نفر100 تومن 2نفر150تومن 4نفر 250تومن 5 نفر به بالا300 ...

ماه پیش واسه ما ریختن ۲۰۰ تومن ما که ۵ نفریم 

قابل برداشت هم هست 

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامون رو به آدمایی بگیم که تا حالا نديديمشون !😞
1350
عزیزم سهام عدالت تا جایی که من میدونم ثبت نام نمیکنن دیگه.لااقل فعلا نمیکنن. سبد کالا به کارمندای ...

ما ک یارانه نمیگیریم  ب ما نمیدن؟

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”
1348
نه اخه اون سریامیگفتن هرکی موجودی روگرف هموندلحظه تاساعت دوازده شب باید خریدکنه.نمیشد موجودی گرفت وب ...

به پدرشوهرم دادن رفت نقدی از بانک گرفت پولشو

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  
شما هم نمیگیرین؟

ما بیمه پرداز تامین اجتماعی هستیم خدا بخواد برای اولین بار توی این چندسال قراره بهمون تعلق بگیره  90تومنش که میره واسه پول گاز.بقیه ش هم یکم بذاریم روش1 کیلو گوشت بگیریم!

خاک 

الهی بمیرم واسه اون نگاهت که انقدر نجیبه..
ما بیمه پرداز تامین اجتماعی هستیم خدا بخواد برای اولین بار توی این چندسال قراره بهمون تعلق بگیره &nb ...

خب اگه فقط بیمه باشیم ک نمیدن باید یارانه بگیر باشیم کارت داشته باشیم بریزن دیگه

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”
به پدرشوهرمم ۲۰۰ دادن دونفرن فکرکنم برابازنشسته ها ۲۰۰ میدن نمیدونما حدس میزنم

آره البته ما مستمری بگیر هستیم ولی فکر کنم مثل همون بازنشسته ها حساب میشه

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامون رو به آدمایی بگیم که تا حالا نديديمشون !😞
1226
ما بیمه پرداز تامین اجتماعی هستیم خدا بخواد برای اولین بار توی این چندسال قراره بهمون تعلق بگیره &nb ...

قرارشده اگه به مابدن شوهرم بده به من حالا شانس ندارم نمیدن بدنم با ۲۰۰ چیکارمیشه کرد اخه فوقش برم براپسرم یکی دودست لباس بخرم

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  
خب اگه فقط بیمه باشیم ک نمیدن باید یارانه بگیر باشیم کارت داشته باشیم بریزن دیگه

خب آره عزیز ما یارانه مون رو از خانواده جدا کردیم یارانه هم میگیریم

الهی بمیرم واسه اون نگاهت که انقدر نجیبه..
خب آره عزیز ما یارانه مون رو از خانواده جدا کردیم یارانه هم میگیریم

ما از اول نمیگرفتیم ولی کلا بدن ۱۵۰میدن دو نفریم ما هر دو هفته یه بار ۳۰۰پول گوشت قرمزمونه فقط ۱۵۰هزار چهارتا بسته سویا و اسپاگتی و ایناس  

خب کی قراره بدن؟؟،خبر داری ؟چقد هست 

الان۲۰۰تومن ریختن به حساب بابام

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40