2737
2739

من ونامزدم  خیلی با هم مشکل داشتیم و داریم خیلی  

از مشکلات خانوادش که پدر مستبد و مامان بیخیالش حتی محل هم به بچه هاشون نمیدن و فقط زاییدنشون و اینا خودشون بزرگش شدن(تو تاپیک های قببلیم گفته بودم دربارشون)گرفته تا تازگی ها که خودمون هم با هم به مشکل خوردیم

کلی دستم درد میگره تایپ میکنم،یه ری اکشن نشون بده.....والا  

چون عقدیم و از هم هم دوریم و تنها راه اتباطیمون  فقط تلفن و و تلگرامه، خانوادش هم شهرستانن و هیچ راه دسترسی به همسرم ندارم به جز یه شماره تلفن، ازش چون تو شهر ما تو خوابگاه زندگی میکنه و آدرس اون خوابگاهو هم ندارم

من فقط به خاطر اخلاقش باهاش ازدواج کردم،فکر میکردم حتی اگر خانواده حامی و خوبی نداره،پول نداره ولی حداقل اخلاق خوب رو داره، داشت هم خداییش ،،خیلی پسر خوب و مهربونی بود،اوایل ،تک بود واقعا ولی یه مشکل خیلی بد داشت اونم اینکه،زودرنج بود و زود هم قهر میکرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

،خودش میگفت،من آدم حساسی هستم،خیلی هم رو بی محلی کردن و به قول خودش  به بی تفاوتی حساس بود

ولی پیش خودم میگفتم اشکال نداره بالاخره هرکسی یه مشکلی داره،اینم مشکل این بنده خدا

2728

به نظر من خانواده خیلی مهمه چون هرچقدرم طرف مقابل خوب باشه باز تا حدودی تحت تربیت و محیط اطرافش بوده و بزرگ شده

گویند که گر می بخوری عرش بلرزد/عرشی که به یک جام بلرزد به چه ارزد؟/در خانه ی ما زیرزمینی است که در آن/یک خُم بخوری خشتی از آن نیز نلرزد              خیام💗
2740

خوابم میاد بگو

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀

تازگی ها هم فکر میکنم به خاطر مسایل اقتصادی خیلی تحت فشاره ،به خاطر مشکلاتمون داشتیم مشاوره میرفتیم،قرارشد بره یه تستی بده،بیش روانشناس،که هفته پیش که جوابش اومد مشخص شد افسردگی داره،ولی شدتشو نمیدونم،قرار شد بره پیش روانپزشک که دارو بگیره

2706