2733
2734
عنوان

هرروز فقط از آخرین ساعت بازدید تلگرامش میفهمم که زندس هنوز،

| مشاهده متن کامل بحث + 1825 بازدید | 70 پست
وقتی میگم میره تو افق محو میشد یعنی اینکه اصلا کلا میرفت از زندگیم،هیچ تلاشی برای برقراری ارتباط نمی ...

مگه نميگيد افسرده بودن؟ ادماى افسرده معمولا بى تفاوت ميشن كاش رى اكشن شما هم با مشورت دكتر بود چون خيلى وقتا بدترشون ميكنه نه بهتر

می‌خواهی بدانی چه می‌کنم؟ سدّیکه در مقابلِ اشک‌ها کشیده شده بوددوباره شکست. نمی‌دانم این سیل مرابه کجا بغلتاند.
بعد سی ثانیه زنگ زد،گوشیو برداشتم گفتم چی میخوای ؟گفت من نوبت زنگ زدنمو(  که مشاور گفت نوبتی با ...

ببين عزيزم اين اقا با اين كارش خواسته بهت بفهمونه كه نميخواد تموم بشه رابطه براى همين زنگ زده و اينكه به حرف مشاور گوش ميكنه و تمام سعى شو ميكنه، حس ميكنم واقعا ادم لوسيه و افسرده س و اون بى تفاوتياش دست خودش نيست، يكمى هم مغروره

منم باشم يه نفر بگه ميخوام تركت كنم ميگم هرجور راحتى چه برسه بگه تو درست بشو نيستى حتى با حرفاى مشاور اون موقع حتى اون زنگو هم نميزدم

كاش يكم نرم تر باشين باهاش

می‌خواهی بدانی چه می‌کنم؟ سدّیکه در مقابلِ اشک‌ها کشیده شده بوددوباره شکست. نمی‌دانم این سیل مرابه کجا بغلتاند.
واقعا نمیدونم چه کار کنم،هم دلم براش تنگ شده،هم خسته شدم از کاراش،هم اگه زنگ بزنم با اون چیزی که من ...

اى بابا

مشاور ميگه زنگ بزنى يعنى؟ كاش ميشد حضورى همو ببينين

كنار هم بودن و حس كردن همديگه خودش ٩٠٪؜ مشكلا و اختلافا رو حل ميكنه، مگه خوابگاهش تو شهر شما نيست؟ مگه تو يه شهر نيستين؟ چرا بيرون نميرين؟ چرا نميرين همو ببينين؟چرا ادرس خوابگاهشو نميدونى؟ برو ببينش دستشو بگير بغلش كن صحبت كنين

همه چى حل ميشه بخدا

به نظر من خانواده خیلی مهمه چون هرچقدرم طرف مقابل خوب باشه باز تا حدودی تحت تربیت و محیط اطرافش بوده ...

لایک به امضات 👌

من به دستان خدا خیره شدم..معجزه کرد . قد۱۵۹ وزن اولی ۷۱/۶.وزن فعلی ۶۱ .هدف اولیه ۵۷ .هدف نهایی۵۴
2731

استارتر جان بنظرم تو انتخابت اشتباه بوده و مسئول خوب كردن حال اون ادم مريض نيستي

اين چيزايي كه داري تعريف ميكني واقعا نرمال نيست 

غير عاديه رفتاراش

ببخشيد بعد شما چطور عقد هستين كه نمياد خونتون ؟؟؟

خدايا ممنون كه هميشه حواست بهم هست

استارتر چیکار کردی آخرش؟ بنظرم زنگ نزن اون عادت کرده ک تو پاپیش بذاری تقریبا مطمئنه ک تو رو از دست نمیده  پس واسه موندنت زحمتی ب خودش نمیده تو که مددکار اجتماعی نیستی بذار ببینم میخاد ب کجا بکشونه؟ ولی امیدوارم سر عقل بیاد بخصوص که رابطه کامل دارین

‏فرمولی مهم درزندگی از کلام استاد شجاعی: به همه چیز نگاه امانتی داشته باشید...فرزندم امانته...خونم امانته... همسرم امانته......و.......                                      امام صادق(ع): شخص امین آن کسی است که از خدا می‌ترسد. (بحار،‌ ج ٧٥، ص ٩٩)...                             در امانت ها خیانت نکنیم ...‎#خودسازی
سلام استارتر چی شد خبری از نامزدت نشد خیلی ذهنمو مشغول کردی

سلام عزیزم ،ممنون که به فکر بودین

بله چندروز پیشا زنگ زد ،اومد ازم معذرت خواست و برام هدیه خرید،منم دلم نیومد اذیتش کنم

کلی دستم درد میگره تایپ میکنم،یه ری اکشن نشون بده.....والا