2733
2734
عنوان

شپشششش😭😭توروخدا بیایدد😭

290 بازدید | 19 پست

سلام دوستان این بار سومیه که دارم شپش میگیرم نمیدونم چرا ریشه کن نمیشه بعد از مدتی دوباره برمیگرده😭از داروخانه یچیزی گرفتم برای شپش از برند پریم یبار زدم اون بزرگارو از بین برد حالا فقط رشکا مونده دوباره بعد از ۱۰ روز تکرار کردم الان یه تعداد خیلی کمی رشک مونده اون اولش ک بزرگا از بین رفتن همه چیزامو پاکسازی کردم حالا سوالم اینه الان که رشک دارم بازم باید پاکسازی کنم؟ رشک فقط به مو میچسبه یا به وسایلم میتونه بچسبه؟

قطعا ازه

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید

از داروخونه شامپو بگیر بشین کف حموم اول بزار بمونه رو سرت با شونه مخصوصش از ریشه سرت شونه بکش

از حمام بیا با سشوار داغ خشک کن با حرارت بالا بعد بگو یکی از اعضای خانواده با دستشکش شروع کنه تخمای زندرو جدا کردن 

تخم زنده ای نمیمونه البته

2731

از کجا میگیری خب اونو پیشگیری کن

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش

قطره کیمیا از باسلام بگیر ۵یا۶قطره بزن وبرای همیشه با شپش خداحافظی کن

دوستانی که ظرف دوهفته گذشته بنده حقیر تگ کردین اما پاسخی ندادم خدمتتون عارضم که بنده تعلیق بودم ان شالله از امروز که از تعلیقی در اومدم در خدمتتون هستم

سرکه سیب 

بزن به موهات

حتمن حتمن با شونه مخصوص تو حموم بکش رو موهات 

بشین رو چارپایه اب بزار کنار دستت از کف سرت شونه بکش بزن تو اب تا رشکا همه بره 

بعدم رنگ مو بزن اونم تاثیر داره

اینارو امتحان کن

محلول دایلیس بخر بذار رو موهات بمونه طبق روش مصرفش

بعد برو حموم  با شونه دندونه ریز و نرم کننده تمیز  کن موهاتو یه سانت یه سانت

بعد شامپو شپش بزن بیا بیرون سشوار بکش

اسپری مخصوص لباس و رخت خواب ضد شپش بگیر بزن به رخت خوا و لباس اینا بقیش هم با آب جوش بشور اتو کن

کش مو هاتو بجوشون

سه بار گرفتی چون ریشه کن نکردی

2706