1093
648
عنوان

اگه تو هم دلت گرفته بیا...

| مشاهده متن کامل بحث + 306 بازدید | 46 پست

احساس میکنم تو منگنه هستم...کاش زودتر بمیرم.اگه بمیرم تنها نگرانیم بابت پسرمه...

پسرم.عشقم.نفس مامان 96/12/3 ساعت 00:30 زمینی شد و با اومدنش به زندگیم رنگ دیگه ای داد...پسرم خوش اومدی😍😍😍😍
من خودم از همه تنها ترم یه شوهر بد دل و ..با دو تا بچه مثل زندانی ها تو خونه ام دیگه نه دوستی برام م ...

ادم موقعی که مجرده کورکورانه انتخاب میکنه وقتی وارد زندگی میشه تازه میفهمه چیکارکرده  از نزدیکانم این مشکلو دارن

کاشت ابرو در کلینیک رز :

تجربه کاشت ابرو تحت نظر دکتر رضا روحانی ( مدرس انجمن کاشت ایران ) با شرایط ویژه

ادامه مطلب

1082
ای خواهر شوهرم همش فحش میده بهم بی ادبه ب خونواده ام توهین میکنه موندم چکارکنم

چاره ش اینه برای همیشه باهاش قظع ارتباط کنی.آدمایی که باعث آزارت میشن رو حذف کن

پسرم.عشقم.نفس مامان 96/12/3 ساعت 00:30 زمینی شد و با اومدنش به زندگیم رنگ دیگه ای داد...پسرم خوش اومدی😍😍😍😍
1103

کی میگه مهترین ادم زندگی همسره نه جونم مهترین ادم توزندگی مادخترابابایه بابایی من یه فرشته بودکسی که موقع مرگش خنده به لب داشت بچه هاعموهام میگن لباش خندون بودموقع مرگ میگفت بهش میگفتی پاشوخودتومسخره نکن چرااینجاخوابیدی پاشوبچه هات منتظرتن امابابام به خواب ابدی رفته بودقربونش بشم فکرمن ته تغاری رونکردخدایاکاش منوجاش میبردی خدایاچجوردلت اومد

😢😢😢😢

من ادعا ندارم یه آدم خوبم.منم یه آدم عادیم با همه ی عیب و ایرادای یه آدم معمولی ولی خیلی تنها گذاشته شدم.احساس میکنم همه منو گذاشتن کنار.تو سایه هستم.فقط پسرمو بزرگ میکنم.احساس میکنم بجز پسرم که برای شیر و نیازای اولیه ش به من احتیاج داره بودنم برای هیچکسی مهم نیست.

کی میگه مهترین ادم زندگی همسره نه جونم مهترین ادم توزندگی مادخترابابایه بابایی من یه فرشته بودکسی که ...

خدا روحشونو رین رحمت کنه و به شما صبر بده

منم پدرم دو سه ماهه باهام قهره.سر همسرم.میبینی که همسر هم خیلی مهمه

1091
خکتهرجان با شوهرم چ جوری قطع رابطه کنم دوهفته قهرم

آها من فک کردم خواهرشوهرتو میگی.

منم با تو همدردم.شوهرم به خانواده م توهین میکنه.باهاشون قطع رابطه کرده.اونا هم ناراحت شدن مرتب بهم زخم میزنن.

خدا روحشونو رین رحمت کنه و به شما صبر بده منم پدرم دو سه ماهه باهام قهره.سر همسرم.میبینی که همسر هم ...

توروخداباهاش اشتی کن بعدهاحسرتش میمونه توزندگیت عزیزم بخاطرهمسرت بابابات سرسنگین نباش تواشتی کن توقدرشناس باش عزیزم منوببین حاضرم همه هستیموبدم یه لحظه برگرده باهام حرف بزنه التماسش کنم بامن بمونه

1089