2737
2734
نه اون که اره بعد از خداییی نکرده طلاقش میگم اگه خواست دوباره ازدواج کنه نگران بکارتش نباشه نامه مید ...

همخ دکترا نمیدن میترسن ولی شنیدم خود دادگاه بخوی نخوای پزشک قانونی میغرسته اونجا معاینه میکنن اگه دختر باشه شنلسنامه هم عوض میکنن اگه نباسع اسم شوهرش هنوز توو شناسنامشه با هرکسی بخواد ازدواج کنه دیگه طرف میفهمه باکره نبوده ای تف ب این رسم مسخره ک حتما باید بکارت باشه حالا این شوهرش بوده بعضیا بخاطر ی اشتباه تا اخر عمرشون باید تاوان پس بدن ولی مردا هر غلطی کنن کسی نمیفهمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی  های لایت . buld کردن مطلب یعنی خطای کوچیک منو بزرگ کنند بطور اساسی و غیرمنصفانه

Bold

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

خانما اون تاپیک بودکه تا  دیشب تو پربازدیدا بود ..عنوانش این بود تروخدا بیاین پربازدیددش کنین خیلی مشکلات دارم واینا بچشم فوت شده بود میشه لینکشو بدین یا کاربرشو تگ کنین اگه کردین منو لایک کنین خاهشا ممنون

فرشته کوچولوی من  عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش ! آخه به بودنت احتیاج داشتم مامان بشه فدای تک تک تار و پودت   
2742
من مجردم اولا ازدواج دوست داشتم یکی دوساله میام نینی سایت ازدواج خوشم نمیاد دیگخ اینقدر از شوهراشون ...

دقیقااااا فوبیای خیانت گرفتم دیگه فک میکنم همه مردا خائنن یا بدن میترسم ازدواج کنم😑

وقتی ارزش واقعی خودت رو بفهمی دیگه به کسی تخفیف نمیدی!!!!   
من رابطه داشتم.اگه خانوادم بفهمن میکشن من و چیکار کنم؟

خانوادت بکشنت بهتر از اینه که یه عمر با این ادم زندگی کنی

بعدشم اینکه شوهرت بوده ، خلاف که نکردی

بگو مجبورم کرده، تو که زورت به اون نمیرسه

2738

استارتر هنوز دو مرحله‌ی دیگه از کارت مونده. یکی اینکه بری پزشکی قانونی. دوم اینکه برگردی کلانتری و شکایت تنظیم کنی. بدون این مراحل تقریبا دست خالی هستی. به خصوص بدون مرحله‌ی دوم. چون همین امروز من برم کلانتری هر چیزی بگم (هر چند غلط)‌ اونا وظیفه دارند صورت جلسه کنند. اون ثبت در کلانتری ملاک هیچ چیز نیست. 

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»

برو به این تاپیک که آدرسش را می‌گذارم. یک تاپیک قدیمی هست که ما هم از نظر قانونی و هم از نظر کاربرها این موضوع را بررسی کردیم. چون پست‌های من (استارتر) پاک شده بود، من بعدا دوباره ص ۱۵ مطالب رو گذاشتم. باقی تاپیک هم خواندنی هست چون تجربه‌ی کاربرهاست.
الان اون اکانت من قطع دسترسی هست از بس سایت بهم لطف داشت. ولی من همون مونی هستم.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/445656/از-کجا-باید-شروع-کنم-آیا-میتوانم-به-دلیل-ضرب-و-شتم-طلاق-بگیرم?page=1

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»

برگه‌ی کلانتری تنها با هیچ برابره. گزارش پزشکی قانونی بدون شکایت بعضی جاها (در صورت فهم قاضی) قابل استناد هست. ولی قانونی قانونیش را بخواهی باید تا تهش که شکایت هست بری. من همه‌ی مراحل در اون تاپیک نوشتم. مطالعه کن.

امضااااات

امضام چی؟

واقعا ناراحت شدم ما خانوما چقدر ضعیفیم .. متاسفم دوستم 💔

هیچم ضعیف نیستیم.شعور مردادضعیف شده عزیزم.هیچ وقت جنس خودتو تحقیر نکن.اگه ما نبودیم هیچ مردی روی کره زمین نبود.اگه مادر نبود.

زندگی فقط یه شوخی بچگانه بود...
2706