2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خواهرا.به حر0تو ن گوش دادم.اما نامز دم انقد گریع و التماس کر دی.بعضی موقع دل ام میسوزه براش

عزیزم ،چه بخوای چه نخوای خودت راه رو براش باز کردی،فردا روز عین من حلئی مادرشوهر خواهرشوهر میزنتت،هیچ کاری هم نمیتونی بکنی

این همهههه آدم اینجا دارن از تجربه هاشون میگن،شما گوش نکن

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
مطمعن باش خشونت از خونواده میاد.این اقا که دست بزن داره و قطعا دست خودش نیست اینکار و از بزرگتراش یا ...

نمیخام زندگی ایجور داشته باشم.دنبال ادب کر دنشم د رست نشد جدای.بخدا بدجور دل ام گرفته افسر ده شدم

2731
توروخدا ایجور نگو گریع ام میاد

عزیزم دوستت اونی نیس ک از ترس گریه افتادن مراعاتتو کنه و دلداری بده . من دارم حقیقت آیندتو میگم ... وقتی اینقد راحت میبخشی شک نکن هزار بار دیگه تکرار میشه .. در اینده ب حرفم میرسی . چند سالته

عزیزم ،چه بخوای چه نخوای خودت راه رو براش باز کردی،فردا روز عین من حلئی مادرشوهر خواهرشوهر میزنتت،هی ...

گوش کر دم بخدا.اما نمیدو نم چرا دل ام بدجور گرفته .بدجور داغو نم.

عزیزم دوستت اونی نیس ک از ترس گریه افتادن مراعاتتو کنه و دلداری بده . من دارم حقیقت آیندتو میگم ... ...

من نبخشیدمش .اصن باهاش نحرفیدم نذاشتم بیاد خو نمو ن دوسندارم ببینمش.اما خیلی سخته .ن اینکه دل ام براش بسوزه .دل ام واس ار زو هام میسوزه .الان میشم مطلقه .و

من نبخشیدمش .اصن باهاش نحرفیدم نذاشتم بیاد خو نمو ن دوسندارم ببینمش.اما خیلی سخته .ن اینکه دل ام برا ...

مطلقه شدن بد نیس 

😘برا سلامتی بچم و شوهرم و مامان و بابام صلواااات   اقایون درخواست ندین لطفا
من نبخشیدمش .اصن باهاش نحرفیدم نذاشتم بیاد خو نمو ن دوسندارم ببینمش.اما خیلی سخته .ن اینکه دل ام برا ...

حالا کی گفت مطلقه بشی؟؟؟؟؟ نارس،ادما به لین زودیا طلاق نمیگیرن،ولی زهر چشم درست و حسابی بگیر

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

تو ترسویی استارتر

و اونم میدونه ک اگه تیکه تیکه ت کنه بازم ب کسی نمیگی

در عجبم چرا مشاوره میگیری از دوستان و عملی نمیکنی!

خب هرکسی زندگی و سرنوشت خودشو، خودش انتخاب میکنه، شما انتخاب کردید کتک بخورید و سکوت کنید! 

همت کنید و یه تصمیم عقلانی بگیرید،یعنی چی مزاحم زندگی برادرم نشم بهش نگم؟! اینم شد حرف اخه؟! 

خدایا عاقبت به خیرم بگردان که زیباترین اتفاق زندگیست...  

همه اینا درسته ... الان دنیا تو سرت خراب شده و حس میکنی همه چی داره تموم میشه ... ولی خواهشا در نهایت تصمیم عاقلانه بگیر . بخاطر آیندت