2733
2734
من نبخشیدمش .اصن باهاش نحرفیدم نذاشتم بیاد خو نمو ن دوسندارم ببینمش.اما خیلی سخته .ن اینکه دل ام برا ...

اسی لطفا توضیح بده چیکار کردی بهونیم مرسی

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
عزیزم تو جر وبخث سکوت بدترین توهین ب طرف مقابله..سکوت کن وقتی عصبیه یا وقتی از دستش عصبی هستی..ببین ...

اره میدونم،امتحاان کردم.ولی بعضی وقتا وواقعا نمیتونم

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیخام زندگی ایجور داشته باشم.دنبال ادب کر دنشم د رست نشد جدای.بخدا بدجور دل ام گرفته افسر ده شدم

خدا صبرت بده

اما دست بزن داشتن از اون عادتایی نیست که ترک بشه یا باادب شدن از بین بره.به جلسات طولانی رواندرمانی نیاز داره.ایشون میره؟چون ی عمر نا خوداگاه است ودست خودش نیست

بخدا انقد گفتم خسته شدم تازه با پر رو ی میگه پشت تم اما با خانوادم رابطه مو نمیزنم خودت حلش کن.فقط م ...

خب بهت گفته جوابشونو بده دیگه ، ورا جوابشونو نمیدی کار منو‌مبکنی جوابشونو بده بخاطر اونا با همسرت بهم نریز

2731
خب عثمان چیه این وسط؟کیه؟

سرچ کن مثل پیرهن عثمان

یعنی چی میفهمی

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
راضی نشدم.خو نمو ن راهش ندادم.رفتم با ماد رم دنبال کارام.

استارتر من دیشب تاپیکتو دنبال میکردم افرین به تو کم نیار بخدا کیف میکنم میبینم یه زن اینجورمحکم جلوی ظلم شوهرش در بیاد تا تهش برو دختر ادبش کن

دنیا اگه مردبود اسمش دنیا نبود
من نبخشیدمش .اصن باهاش نحرفیدم نذاشتم بیاد خو نمو ن دوسندارم ببینمش.اما خیلی سخته .ن اینکه دل ام برا ...

مطلقه روی جوری میگی انگار چهل سالته ودوتابچه داری عزیزم نگران نباش تو درستو ادامه بده کار درست و حسابی واسه خودت پیدا کن هزار نفر جلوت زانو میزنن تو درست باش بهترین ها نصیبت میشن

دنیا اگه مردبود اسمش دنیا نبود

فعلا به مطلقه شدن فكر نكن هنوز راه جلوت هست اول تنبيه و گوشمالي تعهد گرفتن بعد خواستي يه مدت فرصت بهش بده ولي نگو بهت وقت دادم كه الكي جلو خودشو بگيره بيين اگه بازم اين غلطو كرد اصلا معطل نكن فقط طلاق 

خدايا مواظب عشقاي زندگيم ، دخترم و همسرم باش هميشه 💋😍😍
خو نع نخریده .خب چیکار کنم به ماد رم گفتم د ر ماشین ایجور کر د خودشو داشت میکشت.اگه بقیع چیزارو بفهم ...

عزیییزمن انقد نگران اون بکارت لعنتیت نباش برو پیش یه ماما بهش زندگیتو بگو بگو نامه بده که تو ازنوعی بودی که ازاولم نداشتی..زندگیتو حروم این چیزا نکننن.اصا بیا پیش مادرمن خودم میگم بهت نامه بده فقط اینجوری زندگیتو نابووود نکن

استااااارتر جان

این همه زود به طلاق فکر نکن

به هر حال محاسن زیادی هم داره

همه چیزو با هم پیمانه کن

حواستو خیلی جمع کن - با بزرگترای خانوادت مشورت کن - از مشاور متخصص خانواده هم کمک بگیر حتما

عزیییزمن انقد نگران اون بکارت لعنتیت نباش برو پیش یه ماما بهش زندگیتو بگو بگو نامه بده که تو ازنوعی ...

اصلاااااا نباید اینکارو بکنه

باید حقیقتو بگه

چون اگر کارشون به طلاق کشیده بشه خدایی نکرده بعدا لیبل دروغگویی هم بهش میخوره

همه چیز باید شفاف و به حقیقت باشه که در آینده به مشکل نخوره

اصلاااااا نباید اینکارو بکنه باید حقیقتو بگه چون اگر کارشون به طلاق کشیده بشه خدایی نکرده بعدا ...

نه اون که اره بعد از خداییی نکرده طلاقش میگم اگه خواست دوباره ازدواج کنه نگران بکارتش نباشه نامه میدن راحت

استارتر جان همه شوهرتو مقصر میدونن.درسته کارش واقعا بد و غیر قابل بخشش.خوب خودتو هم درست رفتار نکردی شب قبلش رفتی مهمونی کلا نشستی سرجات تکون نخوردی محل کسی ندادی به شوهرت تا فرداش درست حرف نزدی و بی محلش کردی هر چی گفته چته و چرا حرف نمیزنی.

به رفتارای خودتم فکر کن عزیزم جفتتون نیاز به مشاور دارید که اتفاقا خیلی کمک میکنه به هردوتون خیلی.جای مشاوره گرفتن اینجا بهش بگو باید چند جلسه بیای بریم مشاوره.مطمعن باش میپذیره.

بقول مشاوره طلاق اخرین راهه

2706