2752
2734
قشنگترین بخشش اینه من پارسال سر یه کار خیلی خوبه مذهبی فرهنگی میرفتم،تازه من حق کار و تحصیل دارم.خود ...

ببخشید پیرهن عثمان چیه؟؟؟؟؟

😘برا سلامتی بچم و شوهرم و مامان و بابام صلواااات   اقایون درخواست ندین لطفا
وقتی پست میذاری تو جواب ی نفر دیگه رو میدی غیر اینه؟آدم نباید انقد کم تحمل باشه برا جواب بقیه شاید م ...

نه بحث این نیس اینجا توی این سایت هر زنی بنا به هر دلیلی دختر دوس نداشته باشه و پسر بخواد بنا به هر دلبلی خورده مبشه توسط کاربرا خیلی پیش اومده دیدم اینجا دختر دوس داشتنو نشانه روشنفکری میدانند متاسفانه ولی باید بگم اینجوری نیس من مثل عرب جاهل نیستم دختر زنده به گور کنم و یا بگم نسلمو دختر ننیتونه ادامه بده این چیزا ته بی فرهنگیه چیزهایی با چشم خودم دیدم عملنا از دختر متنفر شدم پسر باشه حداقل میتوتم جوری بارش بیارم که انسان باشه و ارزش قائل شه برا زنش اما دختر چی لا پنبه بزرگ میکنم با بدبختی تهشم معلوم نیس میفته دست کدوم از خدا بی خبری ازدواجم عین هندونه سر بستس یه هو میبینی آدمه 180 درحه تو زندگی چرخید و اونی نشد که از اول نشون میداد پسر حداقل اینه آقای خودشه و نهایت کاری که براش میکنم اینه از کودکی تو سرش فرو کنم زن برده تو نیس تو صاحب زن نیستی زن منت گذاشته که خانوم خونه تو شده انسان وارانه باهاش رفتار کن

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا میگی پلیس هااااااا!!!!!! چرا جمع میبندی دوستم؟؟؟ والا پلیس با انصاف خیلی هست ناعدالتی نکن.

ناعدالتی توشون دیدم اها یکی دیگ یبار ی ادمی اذیتم کردم جعل اسناد وفریب وووووووو رفتم کلانتری مردتیکه عوضی ک ان شالله سرناموسش بیاد میگ مرده دیگ کرده میخواستی گولشو نخوری!!!!!چنتا دیگ بایدتجربه کسب کنم تا اثبات بشه برامن شده شکربرا شمانشده

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
2731
نه بحث این نیس اینجا توی این سایت هر زنی بنا به هر دلیلی دختر دوس نداشته باشه و پسر بخواد بنا به هر ...

خب خواهرم همه ک مث تو فکر نمیکنن راجع جنسیت،بعدشم اگه ادعا داریم خوب تربیت کردن رو بلدیم خوب انتخاب کردن رو هم باید بلد باشیم...برا سی سال دیگه مطمئن باش دیگه هیچ مادری برا پسرش زن انتخاب نمیکنه ..وممکنه هر انتخابی بکنه ..مشکل مااینه دنیا رو از دید خودمون میبینیم و صرفا براساس اتفاقات گذشته...من از شوهرم راضی هستم برام فرق نداره جنسیت بچه م چی باشه..یکی از شوهرش ناراضیه و پشتش ب خونواده ش گرم نیست زن رو ضعیف و توسری خور میبینه..این شرایطه ک دید مار رو تغییر میده

ببخشید پیرهن عثمان چیه؟؟؟؟؟

یعنی

های لایت . buld کردن مطلب

یعنی خطای کوچیک منو بزرگ کنند بطور اساسی و غیرمنصفانه

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
چیکار کنم خدایا.بخدا 5 سال هم دوست بود باهام انقد خواسگاری اومد تا جوابمو ن بعله شد.

عکس چشم نازتو دیدم انقدر تحت تاثیر قرار گرفتم که منم گریم گرفت 😢😢😢😢😢

توی اون پنج سال که دوست بودین اصصصصصصلا واکنشی نشون نداده بود که بفهمی دست بزن داره؟ 

فکر بکارت رو از مغزت بنداز بیرون اون راه حل داره

به نظرم ادامه زندگی رو صرفا مشروط به این کن که بیاد مشاوره

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
دوستان انقد به حال خودم دل ام سوخت،ازحال رفتم .خو ن بود کل صورتم.ی جور ک شو هرم خودش دلش سوخت واسم.ا ...

ببخشید اینو میگم ولی جای اینکه بری کلانتری همسرتو ببر بستری کن جدی میگم 

کتک زدن کلا اشتباهه حالا ب کنار این ک کل صورتت خون بوده وحشتناکه مگه هانیباله همسرت؟چقد خطرناکه و‌وخیمه وضعیتش ،کاش خودتو نجات میدادی

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME

خاک بر سر شوهرت کنن دستش بشکنه الهی.. امیدوارم سر خانوادش بیاد. باید از همون کلانتری نامه میگرفتی اگه قانون عوض شده همون دادسرا حالشو میگیره. همیشه دست به زن داره؟ یا بار اولشه؟

دوستان انقد به حال خودم دل ام سوخت،ازحال رفتم .خو ن بود کل صورتم.ی جور ک شو هرم خودش دلش سوخت واسم.ا ...

چرا این کارو کرددد؟ دعوا سر چی بود آخه؟‌سر هر چیم بوده حقی نداشه دست روت بلند کنه عزیزم. من متوجه نشدم عقدی؟

مطمئنا دیوانه نیس که بیخودی بزنه ولی خب نمیتونه خودشو تو جروبحثا هر چند کوچیک کنترل کنه و منو میزنه، ...

عزیزم تو جر وبخث سکوت بدترین توهین ب طرف مقابله..سکوت کن وقتی عصبیه یا وقتی از دستش عصبی هستی..ببین چقد زود پشیمون میشه میاد سمتت..باور کن سکوت باعث میشه ک بیشتر وزوتر پشیمون بشه..

یعنی  های لایت . buld کردن مطلب یعنی خطای کوچیک منو بزرگ کنند بطور اساسی و غیرمنصفانه

خب عثمان چیه این وسط؟کیه؟

😘برا سلامتی بچم و شوهرم و مامان و بابام صلواااات   اقایون درخواست ندین لطفا