2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی زنداداش من ی کاری کرد ک اصلا نمیتونم ببخشمش ی نفرت عجیبی ازش دارم پدر من فوت شده بود خانوم میرف ...

کاملآحق داری 

خدارحمت کنه بابای عزیزتون .. روحش شاد 

خیلی چیزاهست که آدم فراموش نمیکنه ودلش خون میشه 

دیگه زنداداش شما همدردی نکرده بماند دردم بشما داده 

نهایت بیشعوری خودشون رو اینجورمواقع نشون میدن 

بهتون برنخوره ولی خاک برسرش بااون حوزه حوزه کردنش یعنی ✋

من که دراین جمع گذشتم ازهرچه آرزوست دست غم دیگرچه میخواهد از تن تنهای من ؟
یعنی زنداداش من ی کاری کرد ک اصلا نمیتونم ببخشمش ی نفرت عجیبی ازش دارم پدر من فوت شده بود خانوم میرف ...

واقعا نباید براتون مهم باشه. بابا طرف عزت نفس نداشته. میخواسته خودش رو در حد شماها ببینه. به قضیه اینجور نگاه کنید. حیف عمر و زندگیتون نیست که در گیر اینجور ادما بشه.

2731
اره عزیزم دقیقا همینه.اون طرف مقابل که نمیفهمهاین ماهستیم که اگه بخایم اهمیت بدیم حرص میخوریم و پیر ...

احسنت.از هرکسی باید در حد شعور و معرفتش خواسته باشین. زیاد که بخواین این شمایین که اذیت میشن وگرنه طرف نه عمل میکنه و نه براش مهم هستش که اگه بود از اول اینجور نمیکرد.

2740
واقعا نباید براتون مهم باشه. بابا طرف عزت نفس نداشته. میخواسته خودش رو در حد شماها ببینه. به قضیه ای ...

ای خواهرمگه میشه اینجوری به قضیه نگاه کرد

آدم داغ دیده میفهمه این خانم چی میگه 

دل آدم آتیش میگیره واسه مجلس ختم غریبا 

اونوقت مجلس درجه یک بیای پز وادا بیای که خاص باشی 

کاش ازلحاظ شعور رو خودش کارمیکرد خاص بشه 

خیلی حالم ازش بهم خورد خیلی ... 

اره عزیزم دقیقا همینه.اون طرف مقابل که نمیفهمهاین ماهستیم که اگه بخایم اهمیت بدیم حرص میخوریم و پیر ...

واقعآ چقدرآدم پیرمیشه که درگیریه نفهم بشه 

احسنت.از هرکسی باید در حد شعور و معرفتش خواسته باشین. زیاد که بخواین این شمایین که اذیت میشن وگرنه ط ...

🖒🖒🖒🖒🖒🖒🖒🖒

چقدر زیبا

واااای طفلی خواهرت و بچش و شوهرش و شماها  خدا رحمت کنه خواهر گلت رو . چه قدر متاسف شدم .  ...

خدارحمت کنه خواهرتونو... آخ 😢😢😢

ای خواهرمگه میشه اینجوری به قضیه نگاه کرد آدم داغ دیده میفهمه این خانم چی میگه  دل آدم آتیش م ...

عزیزم منم داغدیده هستم. تو مراسم خواهرم که چند ماه پیش بود خیلی چیزا دیدم و خیای رفتارا.

ولی اهمیت ندادم حیف مغز من نباشه که آدمای اینجوری پرش کنن. ببین بزار برات بگم. مادرشوهرم یه هفته با من سرخاک نیومد تو مجلسم آخر همه میومد. زن عموم و دخترش لباس مشکی نپوشیدن. یه نفر از اقوام نزدیک گفت ما خیلی وقته انتظار م گش رو داشتیم. وخیلی چیزای دیگه.

ببینید کی بیشتر از این چیزا دیده. بی خیال حیف خودم و جوونیم. که با یاد همچین آدمایی بگذره. بخدا برام اهمیت نداره.

2706