2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا دوست داره خیییلی خاص باشه طفلی دروس حوزه هم خونده😩😩😩😩

حالااین که میاد واسه پدرشوهرش شیری میپوشه 

بچش واسه خودش چی میپوشه 

خدارحم کنه 

من که دراین جمع گذشتم ازهرچه آرزوست دست غم دیگرچه میخواهد از تن تنهای من ؟
2731
مهم نگیرین.خواهر منم ۲۰ سالش بود فوت کرد یه پسر ۶ ماهه داشت.کل فامیل تو شک بودن اصلا همه واقعا عزادا ...

واااای طفلی خواهرت و بچش و شوهرش و شماها 

خدا رحمت کنه خواهر گلت رو .

چه قدر متاسف شدم . 

اهمیت نده عزیزم شما به اندازه کافی آسیب دیدین سر این داغ سنگین دیگه غصه این چیزا رو اضافه نکنید به دلتون

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  

بچه ها مهموني فأميل مادر شوهرمه و مادر شوهرم اصرار داشت خيلي شيك و مجلسي باشيد گفت پيراهن بپوشيد وگرنه ما هم مثل همه مجلس ختممون عزاداريه

من مامان دو تا پسر گلم 😘
اره گلم بعد ۶سال وقتی یادش میفتم تپش قلب میگیرم😢

از ذهنتون همین الان بندازینش بیرون مدام با خوداون بگین به خودش احترام نزاشته. وگرنه توی مجلس بابا خیلی ها بودن که مشکی پوشین.

خدا پدر عزیزتون رو رحمت کنه

ولی انواع وندا بود 11 و 12 و14 و 1391 و الا ماشاءالله    

وندا 13میخوام ی سوال دارم چ جوری تگ میکنی ابی میشه

آهای تو دوست عزیزبیا👈 میشه لطفا برای برآورده شدن حاجت هام دعا کنی ممنونتم دعاکردی ب لایک منم دعات کنم
ولی بنظر من وقتی همه پوشیده و مشکین یکی ک درجه یک محسوب میشه لباس روشن مجلسی بپوشه اوج بی احترامی رو ...

قبول دارم گلم ماهم همه سنگین و پوشیده می پوشیم و فقط برای فامیل پدرم که رسم دارن مشکی نپوشن ، مشکی نمی پوشیم . وگرنه برای بقیه با مانتو مشکی و سر تا پا مشکی می ریم حتی زن عموم پارسال فوت کرد همه یه دست مشکی پوشیدیم . 

درکت می کنم فقط می گم غصه نخور داغ پدر خودش به اندازه کافی سنگین هست

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
ولی بنظر من وقتی همه پوشیده و مشکین یکی ک درجه یک محسوب میشه لباس روشن مجلسی بپوشه اوج بی احترامی رو ...

من پدرشوهرم فوت کرد همه مشکی پوشیدن ما تازه عقد کرده بودیم مادرشوهرم اجازه نداد منو شوهرم مشکی بپوشیم ما هم سورمه ای پوشیدیم

اگ میشه ی صلوات بفرستین قلب نی نیم سالم باشه ب سختی باردار شدم 

یعنی زنداداش من ی کاری کرد ک اصلا نمیتونم ببخشمش ی نفرت عجیبی ازش دارم پدر من فوت شده بود خانوم میرف خرید ک شب روسریش تکراری نباشه🤤

زمستان است دیگر...دل زمین به برف گرم است دل من به تو💕💕💕