2733
2734
عنوان

دیشب رفتیم عروسی پسردایی شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 13086 بازدید | 162 پست
یه سوال کسی که قبلا ازدواج کرده حق ازدواج مجدد نداره

ققطعااااا  داره حتی اگ  ۷۰ سالش باشه نباید تنها بمونه

ولی با هم سطح و اندازه خودش باید ازدواج کنه 

تکثر این ازدواجا هیچ پایانی ندارن بدبخیتا فقط بیشتر میشن

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت
رفتید دیدید عروس متولد ۸۵

نه متولد 58 با یه پسر 17 ساله داره

هنوز با جمله «به نام خدواند رنگین کمون» کنار نیومده بودم .  .که «بارون اومد و یادم داد ....» دختر کاپشن صورتی با گوشواره قلبی باید پاهایت زمین را لمس میکرد نه اینکه در آسمان ها سیر گنی !!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بلا؟! مگر عروس ایدز یا وبا داشته ک بلا باشه؟ خودشون دونفر آدم عاقل و بالغ همدیگه رو پسندیدن شما او ...

عزیزم واقعازشته اینجورازدواج ها

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
2731
خلاصه که اصلا خوش نگذشت همه ناراحت بودن جز عروس و داماد و خانواده عروس 

عروس متولد ۵۸؟

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       
ققطعااااا  داره حتی اگ  ۷۰ سالش باشه نباید تنها بمونه ولی با هم سطح و اندازه خودش باید از ...

دقیقا همینه پسر عروس یه سر گردن از داماد بلندتر بود 

هنوز با جمله «به نام خدواند رنگین کمون» کنار نیومده بودم .  .که «بارون اومد و یادم داد ....» دختر کاپشن صورتی با گوشواره قلبی باید پاهایت زمین را لمس میکرد نه اینکه در آسمان ها سیر گنی !!!!
چه اشکالی داره  اونا میخوان زندگی کنن و مشکلی ندارن و داماد پذیرفته و عروس هم حق زندگی داره&nb ...

واقعا آفرین به شعور شما 👌 

کاش دنیا پر بود از مثل شما ک سرشون تو کار خودشونه ن زندگی بقیه

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
یه سوال کسی که قبلا ازدواج کرده حق ازدواج مجدد نداره

چرا نداشته باشه

قطعا اونم حق ازدواج داره

ولی با یه آدم معقول

نه با پسری که مجرد بوده و خانوادشم ناراضین

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂

خب شاید دوستشون داشتن ایرادش چیه ؟

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
وااا قدیم پسرا نمیذاشتن مادره ازدواج کنه حالا ساقدوش هم وایمیستن

پسرای قدیم خیلی شکر میخوردن😅😑 والا فک کن یه جوجه خروس ک یه روزی باسنشو میشستی بیاد برات تعیین تکلیف کنه

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂