2733
2734
واااای طفلی خواهرت و بچش و شوهرش و شماها  خدا رحمت کنه خواهر گلت رو . چه قدر متاسف شدم .  ...

ممنون عزیزم.خدا رحمت کنه رفتگانتون.نه عزیزم اصلا بهش اهمیت نمیدیم چون اینقدر متوحه نیس و نمیفهمه که جایی برای اینکه بخایم ازش توقعی داشته باشیم نمیذاره

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)

چندروزپیش فردمتشخصی ازشهرمون ازدنیارفت تمامیه بچه هاش خارج بودن وتمام مراسماش توهتل بودبامنوبازایقدر بچه هاش ساده وشیک بودن ومتشخص بودن .....

چقدر عزادارپدربودن 

متاسفانه توکشور ایران فقط پیشرفت کلاس گذاشتن داریم روزبروزم بیشترمیشه حالا کاربه استارترجون ندارم توتمامیه زمینه ها این شکلی شده ... دیگه بمراسم مذهبی و ختممون هم رسوخ پیداکرده .... همش پوچ وهیچ .

من که دراین جمع گذشتم ازهرچه آرزوست دست غم دیگرچه میخواهد از تن تنهای من ؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهم نگیرین.خواهر منم ۲۰ سالش بود فوت کرد یه پسر ۶ ماهه داشت.کل فامیل تو شک بودن اصلا همه واقعا عزادا ...

واقعا حیف نباشه آدم ذهنش رو درگیر کسایی کنه که جزء ناراحتی چیزی برای ادم نداره. دنیا دو روزه یه روز امروز یه روزشم فرد

2731
یعنی زنداداش من ی کاری کرد ک اصلا نمیتونم ببخشمش ی نفرت عجیبی ازش دارم پدر من فوت شده بود خانوم میرف ...

وای چقد سنگدل من پدرشوهرم مرد بعدش مریض شدم افسردگی گرفتم انقد سر قبرش گریه کردم ک راهی بیمارستان شدم 

اگ میشه ی صلوات بفرستین قلب نی نیم سالم باشه ب سختی باردار شدم 

عموم فوت شده تازه چهلمش بود بعد دوتا عمه هام سبز پوشیدن،،البته از رو بدجنسی نبودا اون دوتا خیلی خرافاتین میترسن مشکی بپوشن یکی دیگه بمیرع,یکیشون موقع خاکسپاری روسریش فقط مشکی بود اونم هی میگفت دخترم مجبورم کرده بپوشم اگه کسی دیگه بمیره تقصیره دخترمه 😂

نمیدونم چرا انقد از این آدمامیترسم زنموهای شوهر منم حوزه هستن هرغلطی میخوان میکنن خددشونم تایید میک ...

واقعا ترسناکن ترسناکتر میشن وقتی ک تو حوزه هم درس میدن و خودشون علامه میدونن😫😫

زمستان است دیگر...دل زمین به برف گرم است دل من به تو💕💕💕
یعنی زنداداش من ی کاری کرد ک اصلا نمیتونم ببخشمش ی نفرت عجیبی ازش دارم پدر من فوت شده بود خانوم میرف ...

بعضی ها واقعا در حد یه عدس هم مغز ندارن.عجب ادمای هستن 

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)
ممنون عزیزم.خدا رحمت کنه رفتگانتون.نه عزیزم اصلا بهش اهمیت نمیدیم چون اینقدر متوحه نیس و نمیفهمه که ...

خدا رحمتش کنه

خواهرزادت جی شد چرا خواهرت فوت کرد

اگه دوست داری جواب بده🌷🌷

زمستان است دیگر...دل زمین به برف گرم است دل من به تو💕💕💕

صبر کن ببین برای پدر خودش چی می شه .

یه ماه بعد عروسی ما ، خونه یکی از فامیل هاشون بودیم عکس عروسیمون رو گفتن اگر داری ببینم ، منم نشون دادم . دختر خاله شوهرم گفت اااا مگه تاج داشتی ؟!این قدر تالارتون تاریک بود که ما ندیدم تاجت رو 🙄🙄🙄🙄 

حالا خداشاهده اتفاقا تالارمون خیلی خوب بود و اصلا تاریک نبود . من فقط سپردم به خدا . 

عروسیش یه تالار براش گرفتن سقف کوتاه و تاریک ، اون قدر تاریک بود که به خدا تو همون عروسی چندتا از فامیل هاشون و دوستاش گفتن مگه شب شعر دعوت کردین این قدر تاریکه😏😏 به خدا به دوستاش می گفت بیاین دورم برقصین ، دوستاش می گفتن این قدر تاریکه کسی نمی بینه فقط می ترسیم همدیگرو له کنیم و بلند بلند می خندیدن😐😐😐😐 خدا این قدر جای حقه

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
اول @ رو بزن بعدش پشت سرش بدون فاصله وندا 13 رو بزن یه لیست باز میشه برو آخرای لیست وندا هست انتخابش ...

همین کارو میکنم نمیشه شماروهم امتحان کردم نشد

آهای تو دوست عزیزبیا👈 میشه لطفا برای برآورده شدن حاجت هام دعا کنی ممنونتم دعاکردی ب لایک منم دعات کنم
واقعا حیف نباشه آدم ذهنش رو درگیر کسایی کنه که جزء ناراحتی چیزی برای ادم نداره. دنیا دو روزه یه روز ...

اره عزیزم دقیقا همینه.اون طرف مقابل که نمیفهمهاین ماهستیم که اگه بخایم اهمیت بدیم حرص میخوریم و پیر میشیم