2733
2734
عنوان

چجوری پول پس انداز کنم

824 بازدید | 48 پست

سلام خوبین من یه 9ماهی میشه ازدواج کردم و شاغل نیستم و میخوام پس انداز داشته باشم همسرم کارت خودشو بهم داده در حد 200_300میذاره داخلش که مواقعی که میرم بیرون پول داشته باشم و چیزی به عنوان پول دستی بهم نمیده از طرفی به گوشیش پیام میاد و بعد سوال میکنه چیا خریدی البته با لحن خوب نه بازجویی  راه حل شما چیه

تازه امروز(97/12/12 ساعت 10:55 صفحه 997)فهمیدم که اومدی تو دلم خیلی خوش اومدی مامانی قربونت برم که داری دنیای منو بابایتو لذت بخش تر میکنی چقد تصورت کردم چهار دست و پا رفتنت با لباس کوچولوی نرم نوزادی فدای بوی بدنت که خاصه.... واسه سلامتیش یه صلوات بفرستید

خوش بحالت که ازت میپرسه چیا خریدی

خوش بحالت که باهات حرف میزنه

گریم گرفت

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

اول از همه اینکه شوهرت عادت بده که ازت نپرسه پولتو چیکار کردی نکردی ! بعدم اگه نمیتونی تو کارت نگه داری پولتو وام خونگی بنویس بنظرم خیلی خوبه

💫من از نسلِ زن های تکراری نیستم ؛ من از تبارِ تافته ی جدا بافته ام 💫
2740

می تونی هر چیزی هم که می خری به فروشنده بگی یه کمی بیشتر کارت بکشه

مثلا اگه قیمتش ۵۰ هست ۶۰ تومن بکشه و ۱۰ تومن پس انداز کنی

دل داده ام بر باد * بر هر چه بادا باد...
هروقت ک کارتو بهت میده اول برو موجودی بگیر بعد اگه دویس بود سیصد بود هرقدر ک بود برداشت کن بعد ...

میگم که بعد ازم سوال میکنه چرا اینکارو کردی چرا نذاشتی تو کارت بمونه اینجوری گم میشه

تازه امروز(97/12/12 ساعت 10:55 صفحه 997)فهمیدم که اومدی تو دلم خیلی خوش اومدی مامانی قربونت برم که داری دنیای منو بابایتو لذت بخش تر میکنی چقد تصورت کردم چهار دست و پا رفتنت با لباس کوچولوی نرم نوزادی فدای بوی بدنت که خاصه.... واسه سلامتیش یه صلوات بفرستید

من همه خرج خونه با منه وسیله واسه خونه و خرید لباس و...‌‌‌‌بای خودمو و دخترمو شوهرم هر وقت بهم پول میده دستی میگیرم یا میگم بریز رو کار خودم بعد اگه مثلا لباسی بخرم ۶۰ میگم ۷۰ خریدم ده تومنشو میزارم تو کمدی که میدونم اون نمیره سراغش یا وقتی میخوان لباساشو مرتب کنم یه مقدار پول ور میداری مثلا چند تا دهی تو جیبشو یکیشو ور میدارم ماهی صد جمع میکنم بعد میرم میریزن تو حسابی که به اسم خودم باز کردم و دفتر چست و مخفیش میکنم

•—»ღ.· ™`·ღزنــــــــدگـــــــیــــــــ ســــــــــختـــــــــهــــــــ امــــــــا امــــــــیــــــــدؤارمــــــــ بـــــــهــــــــ خاطـــــــــر دختـــــــــرمــــــــ ســــــــــرد نــــــــشــــــــــمــــــــღ.· ™`ღ«—•
2706