2752
2734
عنوان

چجوری پول پس انداز کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 824 بازدید | 48 پست
اون وقت به مشکل میخورن میان سراغ ما میگیرن و پس نمیدن میگه من و تو نداره شوهر من که این طوره

خب وقتی به مشکل میخوره چه اشکالی داره بهش کمک کنید ؟؟

واقعا هم به نظر من بین زن و شوهر من و تو وجود نداره ،، اگه مشکل مالی به وجود بیاد ، برای کل خانوادتونه ، نه فقط شخصِ همسرتون

میشه بیایی صحبتو کامل کنی خیلی ناراحتم کردی

ناراحت نشو عزیزم کارت اصلا دزدی حساب نمیشه واقعا نیازه به پس انداز چون شوهرا زورشون میاد پول همینجوری بدن بگن بیا خرج کن ولی وقتی میرم خرید هر چی بخرم ککش نمیگه من اکثر خریدار   با خودش میرم 

تازه امروز(97/12/12 ساعت 10:55 صفحه 997)فهمیدم که اومدی تو دلم خیلی خوش اومدی مامانی قربونت برم که داری دنیای منو بابایتو لذت بخش تر میکنی چقد تصورت کردم چهار دست و پا رفتنت با لباس کوچولوی نرم نوزادی فدای بوی بدنت که خاصه.... واسه سلامتیش یه صلوات بفرستید
خب وقتی به مشکل میخوره چه اشکالی داره بهش کمک کنید ؟؟ واقعا هم به نظر من بین زن و شوهر من و تو وجود ...

اره به شرطی که تا دعواتون بشه نگه طلاقت میدم و دو بار تا طلاق پیش نری و جیک و پیک زندگیتو خانوادش ندونن و پشتت خالی نباشه

•—»ღ.· ™`·ღزنــــــــدگـــــــیــــــــ ســــــــــختـــــــــهــــــــ امــــــــا امــــــــیــــــــدؤارمــــــــ بـــــــهــــــــ خاطـــــــــر دختـــــــــرمــــــــ ســــــــــرد نــــــــشــــــــــمــــــــღ.· ™`ღ«—•
خب وقتی به مشکل میخوره چه اشکالی داره بهش کمک کنید ؟؟ واقعا هم به نظر من بین زن و شوهر من و تو وجود ...

همه مردا قدرشناس نیستن تو زندگی به یه جایی میرسن که لطف و محبت زنو میذارن به حساب وظیفه 

تازه امروز(97/12/12 ساعت 10:55 صفحه 997)فهمیدم که اومدی تو دلم خیلی خوش اومدی مامانی قربونت برم که داری دنیای منو بابایتو لذت بخش تر میکنی چقد تصورت کردم چهار دست و پا رفتنت با لباس کوچولوی نرم نوزادی فدای بوی بدنت که خاصه.... واسه سلامتیش یه صلوات بفرستید
2731
اره به شرطی که تا دعواتون بشه نگه طلاقت میدم و دو بار تا طلاق پیش نری و جیک و پیک زندگیتو خانوادش ند ...

حالا چقد پس انداز دارین خانوما

من خیلی ولخرجم ولی تازه تصمیم گرفتم دیگه یکم پس انداز کنم فعلا ۱۳۰۰😁

دخملـــــــای من مامان فداتون👧👧
همسرم معتقده نیازی به پس انداز از طرف من نیست و هر موقع بخواد خودش بهم میده با این اوصاف من چطور میت ...

به نظرم بهتره با همسرتون صحبت کنید و قانعشون کنید که نیاز به پس اندازِ شخصی دارید ، و این کاملا جدا از خرجی هست که ایشون موظف هستن بهتون بدن 

در هر صورت من مخالف مخفی کاری هستم ، حالا به هر نحو که باشه... و این یه نظر کاملا شخصیه

من سیصد😂😂😂😂😂😂

•—»ღ.· ™`·ღزنــــــــدگـــــــیــــــــ ســــــــــختـــــــــهــــــــ امــــــــا امــــــــیــــــــدؤارمــــــــ بـــــــهــــــــ خاطـــــــــر دختـــــــــرمــــــــ ســــــــــرد نــــــــشــــــــــمــــــــღ.· ™`ღ«—•
اتفاقا شرکت کردم و قسط بیمه عمرمو از طریق همین قرعه کشیا کامل دادم واسه یه سالو اونم قایمکی 

اینو زمانی میتونستم انجام بدم که شوهرم چند ماه اول زندگیمون شبی یه مقدار پول میداد بهم تا سر ماه ازم میگرفت یه 50تومنم بهم میداد منم اونارو جم میکردم واسه قرعه کشی حالا که قسطا تموم شده من دلم میخواد دوباره شرکت کنم اما دیگه همچین چیزی در کار نیست یه راه حل هوشمندانه میخوام که پس انداز خوبی داشته باشم البته داخل کیفمم یه مقدار پول میذاره در حد 50"تومن که پول نقدم همراهم باشه 

به نظرم بهتره با همسرتون صحبت کنید و قانعشون کنید که نیاز به پس اندازِ شخصی دارید ، و این کاملا جدا ...

منم موافق نیستم که به جیب همسرم دست بزنم و پول بردارم از پولی که با رضایت بهم میده یکمشو جدا میکنم بقیشو پس انداز

شروع رژیم٥آذر ٩٧.وزن اولیه ٨٢  قد١٧٠  وزن هدف٦٧  

من پس اندازی ندارم اما طلاهامو فروختم گذاشتم تو یه کار و 50میلیون بهم پول دادن يعنی با پول طلاهام کار کردن حالا میخوام بانظارت پدر با همسرم شریک بشم واسه شروع یه کاری

منم موافق نیستم که به جیب همسرم دست بزنم و پول بردارم از پولی که با رضایت بهم میده یکمشو جدا میکنم ب ...

منم اصلا حتی یه 500تومنی بی اجازه برنمیدارم اگه میخواستم بردارم تا الان خیلی پول جم میکردم اما وجدانم فعلا قبول نمیکنه 

منم اصلا حتی یه 500تومنی بی اجازه برنمیدارم اگه میخواستم بردارم تا الان خیلی پول جم میکردم اما وجدان ...

میتونی برداری حلاله تاجایی که من شنیدم....اما خوب طرف فکرش میره هزار جا که پول چی شد و......

2706