2733
2734
عنوان

چجوری پول پس انداز کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 824 بازدید | 48 پست

حتی واسه خرید اعتبار گوشی از گوشیش اجازه میگیرم و اصلا تا حالا از حد و حدودی که واسم گذاشته سوء استفاده نکردم 

تازه امروز(97/12/12 ساعت 10:55 صفحه 997)فهمیدم که اومدی تو دلم خیلی خوش اومدی مامانی قربونت برم که داری دنیای منو بابایتو لذت بخش تر میکنی چقد تصورت کردم چهار دست و پا رفتنت با لباس کوچولوی نرم نوزادی فدای بوی بدنت که خاصه.... واسه سلامتیش یه صلوات بفرستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ندارم پس انداز قایمکی😑😑😑😑....چند دفعه هم قرعه نوشتم گفتم مال من اما خرج ماشینو بالاخره یه چی ...

در مواردی که شوهرت واقعا نیاز داره نباید کم بذاری

تازه امروز(97/12/12 ساعت 10:55 صفحه 997)فهمیدم که اومدی تو دلم خیلی خوش اومدی مامانی قربونت برم که داری دنیای منو بابایتو لذت بخش تر میکنی چقد تصورت کردم چهار دست و پا رفتنت با لباس کوچولوی نرم نوزادی فدای بوی بدنت که خاصه.... واسه سلامتیش یه صلوات بفرستید
منم اصلا حتی یه 500تومنی بی اجازه برنمیدارم اگه میخواستم بردارم تا الان خیلی پول جم میکردم اما وجدان ...

نذار هیچ وقت وجدانت قبول کنه اگه یه موقع بفهمه بهت بی اعتماد میشه مثل جاری من از جیب شوهرش برمیداشت یه دفعه مچشو گرفت پیش همه هم گفت.بذار احترامت بمونه هر بار خرید میکنی ١٠ تومن بیشتر بکش پند وقت دیگه هم کارت خودتو بگیر بگو دوست ندارم تو اون میریزی خانوادم میگن بهم بی اعتمادی که کارت خودتو دادی بهم.شوهر منم دقیقا اینطوری بود بعده ٣ سال کارتشو پس دادم  گفتم خودم حساب دارم بریز ب اون

شروع رژیم٥آذر ٩٧.وزن اولیه ٨٢  قد١٧٠  وزن هدف٦٧  
2731