2752
2734
عنوان

حمید اومده تو مغازه چیکارش کنم ؟ من نمیخام باهاش آشتی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1034 بازدید | 40 پست
چون یک ماه به خاطر برادرش با من کات کردم منم ازش نفرت گرفتم 

وقتی بهش گفتی بخاطربرادرت قیدمنو زدی چی جواب داد؟

فکرمیکردم سنگ صبورهم باقی میمونیم  ادمیه دیگه دلش خیلی چیزا میخاد،چه بسیارتقدیرهاکه به تدبیرهاخندیدند، رفتی و تاابدگوشه قلبم ماندگارشدی خواهرم
وقتی بهش گفتی بخاطربرادرت قیدمنو زدی چی جواب داد؟

گفت چی ؟ کدوم برادر ؟  در مورد چی حرف میزنی ؟ گفتم بیخیال برو از مغازه بیرون 

امان از روزی که گدا معتبر شود   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفت چی ؟ کدوم برادر ؟  در مورد چی حرف میزنی ؟ گفتم بیخیال برو از مغازه بیرون

اخی گوزگیج شده طفلک

فکرمیکردم سنگ صبورهم باقی میمونیم  ادمیه دیگه دلش خیلی چیزا میخاد،چه بسیارتقدیرهاکه به تدبیرهاخندیدند، رفتی و تاابدگوشه قلبم ماندگارشدی خواهرم

این مدتی که خودشا چوس میکردو لیم کرده بودتوماشین نشسته بود و تاتورومیدید کو نش کج میکردومیرفت توقیافه نگو هلاکت شده بوده ازدرد دوری خخخخ ، تااینکه امشب دیگه زده بوده سیم اخر

2731
عشقم شریع تر یه مارک کلاژن خیلی خوب بگو بگیرم از داروخونه هام بشه پیداش کرد 

کلاژن ادریان بگیر خوبه از داروخونه هم بگیر چون اینترنتی تقلبی هست 

امان از روزی که گدا معتبر شود   

ترشکاروچیکارکردی ،پاتودرازکردی تنهای همه روخوردی نامرد ،خداکنم اون صحنه ای که هی زبونتا ازبالاتاپایین میکشیدی به پلاستیکش حمیدتوروندیده باشه