2737
2734
عنوان

حرف مسخره شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 8093 بازدید | 209 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

قدر شوهرت بدون من خونريزي گرفتم ،باردارم، لباسهاي خونيم نشست، وقتي اومدم از خونه بابام خودم با دست شستم، گفت چندشم شده بشورم، البته شوهرم مرد خوبيه

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
2742
امضاتو دیدم رفتم بوله رو دانلود کردم، فاجعه بود😐😒😁

اره مضمونش که فاجعست فقط ریتم داره😂

تو خود مارلونی؟😍😍؟؟؟؟

اگه خود مارلونی با مقدمه چینی بگو قلبم یهو وایمیسته😁😁😁😍😍😍😍

خیلی امروز میگفت با دوستم شوخی کردم زدم رو بازوش دردش اومده کفته دستت سنگینه گفتم پس من جطور زیر مشت ...

پیش روانپزشک نمیره؟انگار نیاز به دارو و درمان داره😕😔

تو نباشی یکی بهتر،مگه قبل اینکه تواصن باشی طبیعتمارو لنگ میذاشت؟!...نه😏
خب راست میگ بیچاره تو نشوری کی بشوره شوهرته ...ازصب تاشب سرکاره بخاطر تو تو زورت میاد یه جوراب بشوری ...

کارای خانوما نیست. ولی میشست بهتر بود 

تدبیر کند بنده و تقدیر نداند، تدبیر ب تقدیر خداوند نماند
2740
دستش بشکنه ایشالا

خیلی سنگدله وقتی مریضم بهم اهمیت نمیده مسخرم میکنه دلم میشکنه واقعا از کاراش 

میشه برام صلوات بفرستین 🙏🙏🙏دوتا سقط داشتم الان سومی باردارم گفتن هماتوم دارم 😢
پیش روانپزشک نمیره؟انگار نیاز به دارو و درمان داره😕😔

اوه خودش رو دانا و مرد میدونه همش میگم ایشالا یه روزی جواب اینکاراتو میدی 

میشه برام صلوات بفرستین 🙏🙏🙏دوتا سقط داشتم الان سومی باردارم گفتن هماتوم دارم 😢
رسیدگی به منزل و همسر کارخونوماس بنظرم. اقایونم عوضش بیرون کار میکنن منظورم فقط به شستشو نیس تمیزی ...

اونوقت اگه خانما هم کار بیرون داشته باشن چی

دیگه باید کار خونه رو تقسیم کرد

ولی جوراب رو در هر صورت باید خودش بشوره

گر آخرین فریب تو ای زندگی نبود....اینک هزار بار رها کرده بودمت😭😭😭
عصبیه 😔😔😔

ادم عصبی سر یه چیز شدیدا عصبانی میشه

ولی اینی که تو تعریف کردی به نظرم عصبی نیس

یه چیز خیلی بدتره

روانپزشک نمیاد؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2706