2733
2734
راصی هستی گلم؟ چطور وارد این شغل شدی؟

خیلی راضی هستم به این کار خیلی علاقه دارم . 

از بچگی پدرم کافه داشتن اما دوره هم دیدم 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم من موافق پیام نور نیستم وقتت رو میگیره من باشم جوری میخونم انگار زندگی ام بهش وابسته است ول ...

حقیقتا خودمم موافق پیام نور نیستم

ولی من سال اولم نیستا

یعنی میگید دوباره پشت کنکور بمونم🥲

روحم خستس از وضعی که برای خودم ساختم

دقیقا لذت بردن درست ترین کاره ولی یکی تو درس یکی تو خوشگذونی یک تو شهرت و .. ولی این خوشیه مهمه . اد ...

اره دقیقا هیچ وقت مقصد مهم نیست لذت مسیر مهمه..پسر من سال دیگه کنکور داره 

در حد خودش تلاش میکنه 

دخترم هم هفتم هست اونم در حد خودش هیچ وقت نمیگم با درس باید فلان شین یا بهمان...

پسر برادر شوهرم تیزهوشان با نمره عالی رشته الکترونیک دانشگاه باهنر کرمان قبول شد اما..

افسردگی گرفت و خیلی حالش بد بود ...فشارهای پدر و مادرش و نگاه های دیگران

خیلی اذیتش کرد روحش رو خسته کرده 

ما همه باید از زندگی لذت ببریم همه که نباید تو همه چیز عالی بشن ...

یکی از گوسفند داری لذت میبره یکی از کارخنانه داری 

هر دو زندگی میکنن اما مردم به هر دو تا شون به یک چشم نگاه نمیکنند!!!

❤❤❤
فقط میدونم اگه کنار درس ی شغل فنی حرفه ای مثل لاین ارایشی یا هنری خیاطی هرچی کنارش داشته باشی برد کر ...

اگه در اینده وقت ازاد داشتم حتما میرم سراغ اشپزی خیلی دوست دارم این کارو

2740
خیلی خوبه موفق باشی عزیزدل🌱🧡

متشکرم عزیزم💙

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
دیروز ی آقایی رو دیدم ک میگف ۱۵سال مکزیک درس خوندم بعد الان راننده اسنپه🫠حقیقتا دلم براش سوخت  ...

این دیگه از بی عرضگیش بود که نمیره تو کار مترجمی . ادم وقتی خودش بخاد استعدادشو حروم کنه یعنی این

اگه کنار درست وقت داشتی حتما برو نزار بعد درست 

تعطیلاتم فرصت خوبیه ی مهارت یادبگیری تا دانشگاه حالا اگه ترم دولتی قبول شی ترم شبانه روزانه بیفتی باز فرصت داری این چندماه هم مستقل بشی هم مهارتتو یادبگیری 

آشپزی برای خودت خوبه اگه بفکر پول در اوردن نیستی اما مثلا مژه کراتین بافت مو این مدل کارا درامدخوبی داره

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱

وای عالیه

یه خانم شیرازی اینستا هست سوزان شریعت 

درسطح بین المللی داره دنبال میکنه و خیلی موفقه

من واقعا از دست و پختش لذت میبرم

من نمیدانستم معنی هرگز را♤ توچرا بازنگشتی دیگر ¿
پشت پیشرفت همه ی دخترا یا خانوادشه یا شوهرش

همه نه‌.خیلیا هستن واقعا فقط خودشون پشت خودشون بودن و از خانواده داغون تصمیم گرفتن سرنوشتشونو عوض کنن بدون همسر

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
عزیزم من موافق پیام نور نیستم وقتت رو میگیره من باشم جوری میخونم انگار زندگی ام بهش وابسته است ول ...

میشه بگید چه کارایی تو زندگیتون انجام دادین که باعث ساخته شدن شخصیت تون شده؟ 

شخصیت تونو دوست دارم... اگه دوست دارین تحصیلات تون هم بگید 

و همچنین می‌خوام خودسازی کنم 

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤
2706