2752
2734
گلم  من میدونم مشکلم چطور حل میشه فقط بها باید بدم نمی‌خوام کسی آسیب ببینه

نه اشتباه ترین کار بها دادن و درکا باج دادنه تو شاید بدونی مشکلت چطور حل میشه ولی بدون ک راهت اشتباه هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشالله . چی باعث موفقیتت تو کنکور شد تا منم همون کارا رو سرلوح کارم قرار بدم

عزمزم میخوندم صبح ساعت۶بیدار میشدم برای نظم ذهنیم آوا داخل اتاقی که میخوندم مرتب میکردم بعد میخوندم اگه حین خوندم چرتم می‌گرفت پامیشدم تو اتاق کمی ورزش میکردم تست زیاد میزدم آزمون های جامع قلم چی ۳تا بود نزدیک کنکور رفتم مشابه کنکور بودن .دیگه سعی کن قرص آهن اینمدت بخوری ومغزی جات استفاده کنی ۹۲کنکور تجربی دادم🫠 سوالا سخت بودن ولی برا همه سخت بودت دیگه. سعی کن غلط نزنی نمره منفی نگیری خیلی پایین میبرتت

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱