2733
2739
عنوان

حرف مسخره شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 8093 بازدید | 209 پست
لباس زیرتو شست 😳😳😳 من به شوهرم گفتم تب دارم پریودم نصف شب یه لیوان تب بده دستم بقران دو تا سیلی ...

شوهرت مشکل روانی داره؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
لباس زیرتو شست 😳😳😳 من به شوهرم گفتم تب دارم پریودم نصف شب یه لیوان تب بده دستم بقران دو تا سیلی ...

شوهر شما از اونور بوم افتاده دیگه😕چه سنگدله☹

تو نباشی یکی بهتر،مگه قبل اینکه تواصن باشی طبیعتمارو لنگ میذاشت؟!...نه😏

جوراب ها رو بذار داخل جيب لباسش داخل لباسشويي بشورشون

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم

😑😑😑😑😑ببر این شوهر با غیرت و مردت رو ببند به یه امامزاده ای جایی بلکه شفا بیاد

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2740
شوهر شما از اونور بوم افتاده دیگه😕چه سنگدله☹

خیلی امروز میگفت با دوستم شوخی کردم زدم رو بازوش دردش اومده کفته دستت سنگینه گفتم پس من جطور زیر مشت و لگدات موندم با این بدن لاغر و مردنی 😔😔😔😔

میشه برام صلوات بفرستین 🙏🙏🙏دوتا سقط داشتم الان سومی باردارم گفتن هماتوم دارم 😢
آخه مال یه جوراب که نمی شد ماشبن روشن کنم 

کلا جوراب رو سعی کن جین بخری(12تایی) هم ارزونتره و هم هر روز میشه یک  جفت پا نکرده استفاده کرد تا وقتی لباسا جمع بشه و بتونی لباسشویی رو روشن کنی. 

کمد منو  نگاه کنی حدودا 20 جفت جوراب نخی با طرح های متنوع دارم. کلا هم حال ندارم با دست بشورم.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
جوراب شستن کار خانوماس؟     نزن دیگه به نظرم جایی این حرفو خصوصا جلوی شوهرت🙄

رسیدگی به منزل و همسر کارخونوماس بنظرم.

اقایونم عوضش بیرون کار میکنن

منظورم فقط به شستشو نیس تمیزی و نطم دهی به خونه ها که لباسم جزوش میسه مسئولیاتای خانم خونس..همچین حرف بدی نزدم که نخام جلوش بگم 

خدایا شکرت تنهام نزار
خیلی امروز میگفت با دوستم شوخی کردم زدم رو بازوش دردش اومده کفته دستت سنگینه گفتم پس من جطور زیر مشت ...

کثافت

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2706