1265
1292

سلام من دوروزه زایمان کردم نوزادم پسره توبیمارستان نصفه شب داشتیم جای بچه رو عوض میکردیم یدفعه چشمم افتاد ب پای چپش سه تا انگشتای پاش انگشت شصت و دوتایه دیگه چسبیده بهم دکتر اومد نگاه کرد گفت ک باید ۶ماهگی ببریدش ارتوپد اون ببینه شما کسی تو اشنایاخانواده داشتید اینجوری بوده باشه و درمان شده؟؟؟

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1291

آره عزیزم  مشکل نیست من یه دختر دیدم انگشتان دستش اینجوری بود عملش کردن خوب شد

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 من به لطف خدا این ماه باردار میشم😎😍👶🐣تیکرم واقعی شد😍😍😍😍.         برام دعا کنید بچه م سالم بیاد تو بغلم😍😍😍😍                                            اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
1274

مایکی از اشنایانمون اینجوری بود یه انگشت اضافه مثل انگشت کوچیک کنار دستش اضافه بود زده بود بیرون یعنی تو دستش به جا پنج انگشت شش اتگشت داشت رفت پیش دکتر طالبیان خوب شد

فامیل ما دستاش اونطوری بود عمل کرده خوب شد ه انگارنه انگار

آخی چقد غصه خوردی. عزیزم

اینجا صفحه تبادل نظره، وثبت نظر آزاد!یاد بگیریم اگه با نظر کسی موافق نبودیم لطفأ ترورش نکنیم

باز خوبه پاشه دست بود بدتر بود همه میدیدن. وخوبه که پسره. دختربود بدتر بود هرچند همه ش درمان داره غصه نخور اصلا

اینجا صفحه تبادل نظره، وثبت نظر آزاد!یاد بگیریم اگه با نظر کسی موافق نبودیم لطفأ ترورش نکنیم
1267
تهران

دختر منم پای چپش انگشت دوم و سومش بهم چسبیده تا نصفه چون عمه هاش و مادربزرگش اینجوریه...مشکلیم نداره

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
      تیکر هدفمه...شروع رژیم  ۹۸/۱/۱۶ انشاءالله ب هدفم میرسم❤❤❤*وزن شروع83.450*🔓                    *وزن هدف اول۸۰*🔓       *وزن هدف دوم ۷۵*🔓               *وزن هدف سوم۷۰*🔓     *وزن هدف طلایی۶۵*🔓❤❤❤
دختر منم پای چپش انگشت دوم و سومش بهم چسبیده تا نصفه چون عمه هاش و مادربزرگش اینجوریه...مشکلیم نداره

ن منو شوهرم هیچکدوم توفامیل و خانواده اینجوری نداشتیم شما نبردینش برای جراحی؟چندسالشه توراه رفتنش مشکلی ایجاد نمیکنه؟