2737
2739
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262881 بازدید | 29112 پست
سلام مامانا در چه حالین ؟ خوش میگذره ؟  من که کلاسای بارداریم شروع شده . سیسمونیمم بیشترشو خر ...

ای جاااانم مبارک باشه😍😍.

خوش اومدی عشق مامان😍👪.خداااایاااشکرررت❤.الهی دامن همه منتظراسبزشه🙏😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

امروز از خواب بیدار شدم یه قطره مثل آب تا پایین پام اومد ترشح که اینجوری روون نیست دارم میمیرم از اس ...

عزيزم انشااله چيزى نيست و فردا ميرى انومالى و با خيراى خوب مياى

منتظر خبراى خوبت هستيم😍

2731
سلام مامانای گل کیا رفتن انومالی؟ جنسیت تو انومالی صددرصده؟ به من گفت دخمله اما من پسردلم میخواست ...

سلام عزيزم 

إن اللهَ قادر على كُل شئ

هيچ چيز  تو اين دنيا ١٠٠ درصد نيست...

سلام بچه ها چن ساعت پیش خاهرم میت تکواندوصو میزد ک یهو از دستش در رفت خورد ب شکمم خیلی نگرانم نی نی ...

نه عزيزم انشاالله هيچى نيست 

اگه خيلى نگرانى برو ضربان قلب بچه رو چك كن 🌹

2738
نه عزيزم انشاالله هيچى نيست  اگه خيلى نگرانى برو ضربان قلب بچه رو چك كن 🌹

رفتم عزیزم خداروشکر مشکلی نبود

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫یک روز تنها کسی که تو رو میشناسد خواهد مرد وخاطره تو برای همیشه فراموش خواهد شد🍂🍃☃️
عزيزم استرسى كه داره بدتره براى بچه ارام باش و براى بچه صلوات بفرست هيچى نيست انشاالله خيالت راحت

دیگ انقد روزا رو میشمارم تا نی نی دنیا بیاد شماهم مث منید

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫یک روز تنها کسی که تو رو میشناسد خواهد مرد وخاطره تو برای همیشه فراموش خواهد شد🍂🍃☃️
سونو رفتم اما وقتی جوابشو گرفتم دیدم وزن جنینو نزده😕 خودم که اصلااااا چاق نشدم ینی صورتم دستام اینا ...

منم دقيقا مثل شما فقط شكمم اومده جلو 

منم يادم باشه دفعه بعد از دكترم بپرسم كه نيازه بخورم يا نه!

سلام مامانا در چه حالین ؟ خوش میگذره ؟  من که کلاسای بارداریم شروع شده . سیسمونیمم بیشترشو خر ...

سلام عزيزم

منم با نى نى خوبيم

منم گفتن اخر ارديبهشت شروع ميشه 

سيسمونيم هنوز مونده بخرم

2706