2733
2734
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262904 بازدید | 29112 پست

امروز از خواب بیدار شدم یه قطره مثل آب تا پایین پام اومد ترشح که اینجوری روون نیست دارم میمیرم از استرس فردا نوبت سونو انومالی دارم تاپیک زدم درباره اش از نگرانی دارم میمیرم

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام مامانای گل کیا رفتن انومالی؟ جنسیت تو انومالی صددرصده؟ به من گفت دخمله اما من پسردلم میخواست ...

سلام عزیزم یه جورایی 100درصده ولی بودن کسایی که حتی ماه 9هم بهشون گفته دختر وقتی به دنیا اومده پسر بوده

منم بهم گفته دختر من دختر دوست دارم ولی باباش پسر دوست داره . اما من دلم ضعف میره برا دخترم انشالله سلامت بدنیا بیان

سلام مامانای گل کیا رفتن انومالی؟ جنسیت تو انومالی صددرصده؟ به من گفت دخمله اما من پسردلم میخواست ...

عزیزم عیبی نداره..خدا خودش میدونه به کی چی هدیه بده😙😙شکرگذارش باش بخاطر خوشگل خانومی توی راه..آنومالی معمولا۱۰۰درصده گلم

تا ١٨ هفته نیم کیلو اضاف کردم که گفت کمه یه ماه لیدی میل خوردم ٣کیلو اضافه کردم

لیدی میل اثرمستقیم رو وزن ورشدبچه داره؟سونو نمیدونی وزن بچت ات رفته بالایافقط تووزن اضافه کردی؟

لیدی میل اثرمستقیم رو وزن ورشدبچه داره؟سونو نمیدونی وزن بچت ات رفته بالایافقط تووزن اضافه کردی؟

سونو رفتم اما وقتی جوابشو گرفتم دیدم وزن جنینو نزده😕 خودم که اصلااااا چاق نشدم ینی صورتم دستام اینا هیچ تغییری نکرده فقط شکمم اومده جلو دیگه نمیدونم وزن جنین چجوری باشه

خداجونم شکرت😍
2706