2737
2739

اگه مایکروفر داری پایین گاز جا بده .

سه دسته از آدمها را هیچ گاه فراموش نکن   کسی که در سختیها یاریتان می کند    کسی که در سختیها رهایتان می  کند     کسی که سختیها گرفتارتان می کند   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طراحیت عالیه .

واقعا؟ خودم نمیدونم چرا به دلم نمیشینه. اینقدر که مدل میبینم نمیتونم انتخاب کنم. توی هر چیزی همینطوریم. آخرشم پشیمون میشم که چرا اون یکیو نزدم یا نگرفتم. 

2731
اگه مایکروفر داری پایین گاز جا بده .

جاشو میزاریم همون دو تا کشویی که در نظر گرفتم وسط پایین گاز. حالا به نظرتون اون بوفه بالای سینک بهتره مدلش یا اون یکی اون طرف گاز؟

واقعا؟ خودم نمیدونم چرا به دلم نمیشینه. اینقدر که مدل میبینم نمیتونم انتخاب کنم. توی هر چیزی همینطور ...

به نظر من که خوبه ، اگه شک داری از کابینت کارت کمک بگیر .

سه دسته از آدمها را هیچ گاه فراموش نکن   کسی که در سختیها یاریتان می کند    کسی که در سختیها رهایتان می  کند     کسی که سختیها گرفتارتان می کند   
2740
کابینت کارمون طراحی نمیکنه. گفته مدل بدین و وسیله هاشم خودمون بخريم اون بسازه. 

Ok .

حالا چه رنگی می خواهی کار کنی.

اون طرف گاز 😊

عکس گذاشتم دوباره ببین بالای سینکو گفتی تغییر دادم اینجوری؟ دیوارها هم میخوام آجر کار کنم رنگ قهوه ای تیره کابینتم سفید یا نهایت فیلی مایل به سفید

یکی دو هفته دیگه زایمانمه مدلو باید زودتر بدم شوهرم باز وقت نمیکنم اونموقع بکشم. واسه زایمانمم دعا ک ...

خیلی قشنگ میشه اینجوری بهتره .

من عاشق دیوار آجری و کابینت سفیدم ، اتفاقا تویه نت زیاد نگاه می کنم ، چون کابینت کار ما گند زده 😩 امیدوارم کابینتهایه شما خوب در بیاد😊

مبارکا باشه عزیز ، انشاالله که زایمان راحتی داشته باشی و بچه ات رو صحیح و سالم بقل کنی .

خوش باشی 😘

2706