2733
2734
عنوان

در مورد این کابینت نظر بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 44 پست
عزيزم الان هاي گلس مده و تميزكردنشم راحته ،سرچ كن تو اينترنت يا اينستا مدل هاي قشنگي ميتوني پيدا كني

های گلاس دوست ندارم. خیلی سرچ میکنم همین مدلهاست.  باز باید برم مدل ببینم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کابینتارو دورنگ کن البته اگه نوراشپزخونت خوبه سفید با دودی شیکه

آره نورش خوبه سه تا چراغ گذاشتیم از پذیرایی پر نور تره  یعنی کلاسیک سفیدودودی؟ 

2731
آره نورش خوبه سه تا چراغ گذاشتیم از پذیرایی پر نور تره    یعنی کلاسیک سفیدودودی؟

بله خیلی قشنگه میتونی بالا ییا یرنگ پاایینیا رنگ دیگه یا یکی درمیون ازدورنگ استفاده کنی

اتفاقا های گلاس یکی اززجر اورترین جنسای  کابینتاست چون عین ایینه ست دایما کثیف میشه اگه مچ دستت ...

نه من میز تلویزیونم های گلاسه خیلی عذابم میده تازه یه خط روش بیفته کاملا مشخصه. 

های گلاس اصلا جالب نیست ظاهرش شیک وبراقه اما پر دردسر

یه میز تلویزیون پدرمو در آورده. آخه هر چی هم دستمال میکنم پاک نمیشه چون خط افتاده هر چی هم تمیز میکنم انگار کثیفه.  چه برسه آشپزخونه به اون بزرگی...   

اتفاقا های گلاس یکی اززجر اورترین جنسای  کابینتاست چون عین ایینه ست دایما کثیف میشه اگه مچ دستت ...

نه عزيزم با يه پارچه نانو مرطوب شده به راااااحتي پاك ميشه،نياز به فشار و مواد شوينده نيست 

من با يه بچه كوچولو ، دو ساله دارم و خيلي راضيم

البته براي من هاي گلسه تركه خييييلي راضيم 

واسه منم ترکه خودمون چوبشو خریدیم ساختیم. بهترین جنسو خریدیم. واسه من تک رنگه شاید واسه شما طرح داره که نشون نمیده. سادش واقعا بده اصلا تمیز نمیشه. 

شما چند وقته ساختين؟؟

ما کمتر از هشت ساله ساختیم.  ولی از همون اول تمیز کردنش سخت بود. تازه چوبشو خریدیم روکش داشت یعنی موقع ساخت خطوخش نیفتاده بعدش اینجوری شد. 

ما کمتر از هشت ساله ساختیم.  ولی از همون اول تمیز کردنش سخت بود. تازه چوبشو خریدیم روکش داشت یع ...

گفتم شايد براي ما تازه اس اينطوره و با گذشت چند سال خراب بشه 

شايدم چون ميز افقيه اينطور به نظر ميرسه و درب هاي كابينت عموديه خط وحش ديده نميشه 

گفتم شايد براي ما تازه اس اينطوره و با گذشت چند سال خراب بشه  شايدم چون ميز افقيه اينطور به نظ ...

واسه ما طرفدار نیست واسه همین نشون میده به نظرم طرح چوبش کمتر نشون میده چون خودش طرح چوبه خط خط داره. 

2706