2737
2739
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1323200 بازدید | 33786 پست
این موضوع را خودم درک کردم.وقتی که تو تیم ورزشی بازی میکردم و نیمکت نشین بودم.البته سنم کم بود.همه م ...

وااااای این اخرش چقدر به درد من میخوره

زمانی پخته میشوید که میفهمید نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشان دهید یا به هر حرفی پاسخ دهید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالا که خوب بشیم. پریا جون خوب شد قشنگ توصیح دادی من همش یادم میره که تیروییدم کم کاره یاپرکار.خخ ...

ایشالاااا

من دو سه ساله هرروز قرص میخورم

زمانی پخته میشوید که میفهمید نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشان دهید یا به هر حرفی پاسخ دهید

سامانه «هفتاد سی» کاربران را در ۷۰ درصد سود بازار بزرگ محصولات اعتباری از جمله شار ژ و بسته های اینترنت و قبض و… شریک می کند.

شما روی خرید کسانی که از طریق شما با سایت و اپ ۷۰۳۰ آشنا شده اند، سود مشخص خواهید داشت.

از طریق لینک زیر در چند ثانیه عضو شوید و شروع به درآمدزائی کنید.

https://7030.ir/r/daramad72 

شناسه‌ی معرف هنگام ثبت نام: daramad72

کاملا واقعی امتحان کنید👌

2728
اوووف نه ایشالا که اینطوری نیس عزیزم

🤗🤗🤗😍😍😍😍من عاشقتمااااا 

نه بابا اینطوری نیس خیالم ازش راحته ؛ ما این کارها رو با هم انجام میدیم 

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤
وااااای این اخرش چقدر به درد من میخوره

کلا خیلی مطالب مفیدیه من دیشب تا سه شب با هیجان تاآخرش خوندم بقیشم کم کم میزارم عالیه

من یه ملکه دوست داشتنی هستم خداروشاکرم بابت همه چیزهایی که من داده ازجمله دخملم  
سلام سولماز جون قربونت تو خوبی؟ نه همسرم میگه اصلاااااا دوچرخه به درد لاغری تو نمیخوره هرچقدر سعی ...

سلام عزیز دلممم 

ببخشید یکم دیر شد دیشب نتونستم بیام 

عشقم اشکال نداره نمیتونی دوچرخه سواری بری خودتو محدود به افکار خودت نکن که فقط با دوچرخه سواری لاغر میشی یا فقط دوچرخه سواری میتونه کمکت کنه عزیز دلم خیلی کارهای ساده کنار یک رژیم عالی پروتیین بالا کربو‌پایبن میتونه به اندام دلخواه برسونتت 

میتونی بک یاعت پیاده روی کنی میتونی باشگاه بری حتی میتونی خونت با ورزش هوازی و رقص کالری روزتو بسوزونی فقط باید ورزش و رژیم کنار هم بگذاری باید صبر داشته باشی باید انگیزتو همیشه بالا نگه داری و اینکه عجله نکنی  

درمورد ورزش و رژیم کمکی بود خوشحال میشم ❤️❣️🦋

Aci aciylaiyilesir, Ask ise daha buyuk bir Askla...HZ.Mevlana
بچه ها من‌هر دفعه اسم همسرم رو توی گوشیم یه چیزی سیو میکنم ؛ حالا دنبال یه اسم و لقب خیلی خاص میگردم ...

تاج سرم با حاکم قلبم یا عشق جانم زندگیم نفس آقایی عشقول عشقم 

2740

چگونه خانم محترمی بشیم:
‎قسمت اول :اشنایی با مفهوم ملکه

‎در این تصویر که می بینین دو خانم دارن با لباسشون فریاد میزنن که کوئین یا همون ملکه هستن..متاسفانه این لباسها اصلا کمکی به خانما نکردن غیر از لوث شدن کلمه ملکه و مسخره شدن.مثلا یه جوک بگم براتون:امروز یه کوئین دیدم دیرش شده بود داشت پشت سر اتوبوس میدوید تا بهش برسه   😁
امروز یه کوئین داشت با دوست پسرش همبرگر دو نونه میخورد و سس قرمز دور دهنش ریخته بود..  😂
خلاصه اگه ملکه نباشید ،این لباسها کمکی بهتون نمیکنه!
‎فرض کنید با مدیر عامل یه شرکت معتبر قرار ملاقات دارید.چطوری در جلسه حاضر میشین؟
‎مطمئنا قبلش بررسی میکنید که چه پوششی مناسب اون مکان هستش.مثلا پوشش قابل قبول  اون شرکت این هستش که شما با حجاب باشید.بنابراین شما قطعا موهاتون را کامل می پوشونید ، مانتوی بلند و غیر تنگ می پوشید (حتی اگه جاهای دیگه بی حجاب هستید).سعی میکنید جملات و ادبیات تون را مناسب اون جلسه تو ذهن تون تمرین کنید.هر حرفی را نزنید.پر حرفی نکنید و...
‎پس ممکن هست که یک زنی باشید  با پوشش متفاوت از قانون شرکت و یا ادبیات ضعیف  و...، ولی در مقابل شخصی مثل مدیرعامل ، سعی میکنید شخصیت سازگار با اون محیط جلوه کنید.
‎می بینید! هر ادمی  میتونه رفتار شما را تحت شعاع قرار بده. میتونه باعث بشه که خیلی از رفتارهای بد و بی موقع و یا ضعیف را نداشته باشید.
‎یا فیلم های کره ای را تصور کنید(کاری به عشقولانه های خیلی غیرعادی شون ندارم 😂😂 ولی ملکه ها و خانم هاشون برای مثال من مناسبن)ملکه ها یا خانم های دربار ، دارای شخصیت خاصی هستند که مرد و زن ، جلوشون با ادب رفتار میکنن.مثلا طرف یه مرد جنگجوی بی ادب هست ها ! ولی جلوی اون بانو ، خیلی موقر و با ادب برخورد میکنه...
‎حالا یه مثال سطح پایین تر: 

دیدین برخی عروس ها دست به سیاه و سفید نمیزنن و مادرشوهر هم ازشون هیییییچ انتظاری نداره ولی اون یکی عروس  را تا می بینن ازش انتظار دارن کزت باشه !  😤😤
یا دیدین اگه یه عروس هنوز نرسیده سر سفره ، غذا را شروع نمیکنن ولی اون یکی اصلا حضورش مهم نیست .😐😐.  
‎یا دیدین که یه عروس وقتی میاد خونه مادرشوهر، مادرشوهره هم پادرد  داره ولی جلوش پا میشه میره میوه میاره ولی یه عروس دیگه اصلا مهم نیست و یه چای به زور میذارن جلوش!  😕😕
خب این مثال ها را زدم تا متوجه بشین که خیلی بستگی داره که شما چه رفتاری کنید تا دیگران مطابق چیزی که میخواین رفتار کنند.حتی آدم های بی ادب هم جلوتون با ادب بشن.
‎این شخصیت سازی، مستلزم این هستش که براش تلاش کنید و واقعا تغییر بدین خودتون رو.اگه تازه دارید عروس میشین خیلی کارتون راحته.هر جوری برخورد کنید ، بقیه با همون برخوردها ، سازگار میشن(برخوردهای درست البته نه غلط).
‎اگه قبلا ازدواج کردین هم نگران نباشید.کارتون سخته ولی قابل انجام هستش.باید سعی کنید تغییر کنید و این تغییرات را نشون بدین و البته انتظارات تون از ادمها را بیارید  پایین و صبور  باشید(رجوع کنید به کامنت قبلیم در مورد ترمیم زندگی)
‎من قصد دارم این شخصیت سازی را آموزش بدم و خوشحال میشم زن ایرانی دیگه درگیر جنگ و دعوای جاری و مادرشوهر و... نباشه.
‎مهمترین چیزی که باید یاد بگیریم وخیلی هم آسون نیست چون تو فرهنگ ما متاسفانه جا افتاده ، اینه که غیبت نکنید و دل به دل غیبت کننده هم ندین.😜
‎ولی لزومی نداره از فردا خنجر از رو ببندین ها!  😂😂

مثلا تا دیروز عضو ثابت مجالس غیبت بودین ، یهو تو اون مجلس میگین : غیبت نکنید گناهه!😆😆
‎بهتون بگم که یهو تغییر نشون دادن و جبهه گیری اصلا به نفعتون نیست.فقط دشمن تراشی میکنید و بقیه هم  سعی میکنن حالتون را بگیرن..سعی کنید لج در بیار نباشید.جانمازم آب نکشید.فقط با سیاست رفتار کنید.ادامه دارد...

می

چگونه خانم محترمی بشیم:

قسمت دوم: غیبت نکنید
یک خانم با سیاست در موقعیت های مختلف باید به درستی برخورد کنه.فرض کنید اسم اون خانم با سیاست اسمش "ندا" باشه.مثال های زیر را در نظر بگیرید:
‎تو جمع فامیل شوهرتون حضور دارید و جاری تون غایبه.مادرشوهر یا خواهر شوهر داره پشت سر جاری تون غیبت میکنه.یه خانم باهوش اصلا نباید اجازه بده که جلوش غیبت کنن و یا خدای نکرده خودش غیبت کننده بشه.‎اصلا هم به دین اسلام کاری ندارم ها.گفته شده شما گوشت برادر و یا خواهر مرده تون را اگه غیبت کنید میخورید ! ولی جدای از دین باید بگم که غیبت کننده و شنونده ، بعدها مشکلات زیادی را تو خانواده شوهرش خواهد داشت.مثلا اگه دل به دل غیبت ها بدین ، پس فردا خانواده شوهرتون اگه مثلا از جاری یا کسی دیگه  حرفی در موردتون بشنوه(مثلا گفته بشه که ندا  پشت مادرشوهش گفته فلان )، حرف طرف را  خیلی راحت قبول میکنند.حالا خر بیار و باقالی بار کن!
‎یه مثل قشنگی داریم میگه : حرف خودت را کجا میشنوی؟ جایی که حرف مردم زده میشه!
‎حالا فرض کنید که شما اصلا دل به دل هیچ غیبتی ندین.چه اتفاقی میوفته؟ همه میگن ندا  از غیبت استقبال نمیکنه پس خودشم پشت کسی حرف نمی زنه.‎حالا فرض کنید که خواهر شوهرتون بهتون میگه : جاری تون گفته ندا خیلی زشته ! 😤😤   ‎عکس العمل شما چیه ؟
‎یک خانم باهوش و سیاست مدار اولا خودش به چهره خودش حس بد نداره .دوم اونقدر اعتماد به نفس داره که با این حرفها به هم نریزه! اصلا شما اگه جلوی خانواده شوهر به هم بریزید که دیگه واویلا.اصلا وجهه خوبی ندارید ! سوم اینکه باید به خواهر شوهرتون با آرامش و شمرده شمرده و با لبخند ملیح😊 و بدون لرزش صدا و بدون اینکه صداتون بره بالا و مخاطب احساس کنه به هم ریختین  بگید که :
‎چهره ی هر آدمی دست خداوند هستش و من چهره خودم را دوست دارم😎همسرم هم من رو با همین چهره پسندیده و همیشه میگه زیبا هستم. اگه یکی چهره من را خوشش نمیاد ، خب باید فکری به حال خودش بکنه😂 من که اذیت نیستم واون اذیته 😁 .ضمنا اگه واقعا چنین حرفی زده شده ارزش نداره انتقال دادنش 😏😏من توی ذهنم اصلا نگه نمیدارم این مسائل رو.الان شنیدم همین جا چال میکنم...
‎فقط دقت کنید خیلی مهربون حرف بزنید و با لبخند و صدای اروم.بعد از این حرف ها به خواهر شوهرتون بگید خب بیایید در مورد خودمون حرف بزنیم.دیگه چه خبررررر؟✋✋
‎خب بعد از اینکه اون شب تمام شد، اصلا نباید حرف خواهر شوهر را ببرید به جاری بگید و رودر رو کنید.میدونید چرا؟ چون میفهمن براتون مهم بوده که گفته شده زشتید!اگه معتقید زشتید که خب پس دروغ نگفتن و جای ناراحتی نداره 😜😜 .اگه هم معتقدین زیبا هستین لزومی نداره به بقیه تفهیمش کنید😎همین که حس خودتون مثبت هستش کافیه..
‎اگه اعتراضی کنید میفهمن میتونن به هم بریزن شما رو.چون خیلی ضعیف نمایش میدین خودتون رو.
‎همه افراد را هم از دست میدین.و مایه اعصاب خوردی تون میشه.. خواهر شوهرتون روبروتون قرار میگیره.جاری تون احساس کنف شدن داره و قطعا سعی میکنه حال خواهر شوهر را بگیره و هر اتفاقی بین اون دو تا بیوفته را میندازن رو گردن شما!  بی کارید؟! اصلا حوصله دارید درگیر این مسائل بشین؟👀
‎خوب من یه مثال زدم که واقعا بتونه شما را به هم بریزه.مثل نظر در مورد چهره و زیبایی.شما خودتون تعمیمش بدین این مثال رو به چیزای دیگه.کلا لزومی نداره حرفی را انتقال بدین و یا جبه گیری کنید و واکنش تون واقعا مهمه☺️‎اگه چنین وجهه ای از خودتون بسازید ، بعدها اگه حرفی پشت سرتون منتقل بشه، مثلا بگن ندا گفته سر به تن مادرشوهرم نباشه! اونوقت اصلا مادرشوهر باور نمیکنه .اصلا کسی جرات نمیکنه چنین حرفی براتون در بیاره حتی اگه آدم مزخرفی باشه طرف .دقیقا وجهه ملکه را دارید و اصلا کسی به خودش اجازه نمیده باهاتون چنین رفتاری کنه...
‎مگه اینکه در حال ترمیم زندگی باشید و هنوز شخصیت تون را به بقیه غالب نکردین.اونوقت مادرشوهرتون شک میکنه زنگ میزنه و عصبانی میگه آیا ندا تو این حرفا زدی؟ شما هم خیلی آروم میگین : مادرجون اگه دقت کرده باشین من اصلا اهل غیبت نیستم. (اگه دقت کرده باشین یه مدتی هست اصلا اهل غیبت نبودم و سعی کردم اصلا حرفی پشت بقیه نزنم)خودتون دقت کنین که من پشت جاری با شما حرف بزنم؟ من اصلا دنبال دردسر نیستم.باید ببینید چرا جاری چنین حرفی را برای شما آورده.شاید قصدش به هم ریختن تون بوده و یا قصدش خراب کردن من بوده.

م

تون هم خیلی قاطع بگید که من از خودم مطمئن هستم .دیگه قسم و ایه هم نخورید مثل این زنای بدبخت و بیچاره !😠😠😠😠😠
‎ممکنه مادرشوهرتون بخواد با جاریتون  روبرو کنید.😶شما نباید خودتون برید به جاری تون زنگ بزنید واسه روبرو کردن.باید به مادرشوهرتون بگید که هر وقت خواست جاری را صدا بزنه و شما را هم صدا بزنه و برید خونه شون با هم جلوی مادرشوهر.بعدشم اصلا نباید به هم بریزید.باید خیلی از موضع قدرت به هر دو بگید که من از خودم مطمئن هستم و هرگز چنین حرفی نزدم...
‎خلاصه یه خانم زیرک باید کاملا فروتن باشه ولی اونقدر وجهه خوبی داشته باشه که مثل مدیرعامل ها باهاش برخورد کنن

بابا شیلان توهم لج میکنی خدا وکیلی خوب وقتی میبینی خساسه خبر بده دیگه لج ولجبازی نکن بعدشم که با حاض ...

بخدا باهاش لج نکردم

فکر کردم‌واقعا خیالش راحته اینهمه اصرار کرد که با ماشین برو

رسیدم خونه شام‌خوردم و‌... دیدم اینجوری پیام داد

منم‌گفتم فکر کردم بهم اعتماد داری اگر نداشتی حداقل زنگ‌میزدی میپرسیدی 

و من خوشحال میشدم که تو‌نگرانمی

بنظرم‌بیشتر دنبال بهانه س برای قهر 

طول هفته دو روز آشتیه بقیه ش رو به بهانه های اینجوری قهره

عزیز دلم عمیق درکت میکنم خیلی سخته بی اعتمادی  واقعا شوهرتو درک نمیکنم نمیدونم چی بگم میترسم را ...

مشاوره نمیاد التماسش کردم 

اون فکر میکنه ایراد از منه 

منم بخدا خسته شدم از گزارش دادن اگر یه بار یادم‌بره شر درست کنه نمیشه که

من خونه داداشم روبروی بابام اینا بخام برم یا زنگ میزنم میگم یا اس میدم . چه میشه کرد هرکی اخلاقی دار ...

منم بخدا هر لحظه گزارش میدم 

مثلا سرکارم میخوام برم سرویس بهداشتی و‌اون خونس بابد بهش اطلاع بدم 

هر لحظه گزارش بدم بهش 

اما دیروز بی دلیل بهانه گرفت من دو تا خیابون‌اونور تر رفتم از خونمون 

من خسته شدم بخدا 

اگر تو این زندگی بمونم و بچه دار بشم محاله مثل شوهرم تربیتش کنم محاله بهش گیر بدم خیر سرش تو خانواده تحصیل کرده ای تربیت شده ها

2706