2733
2734
عنوان

خجالت می کشم بپرسم

557 بازدید | 44 پست

از مامان همکلاسی دخترم .مانتو هاش انچنان قیمتی نیست ولی شیکن 

طرح دار خوشگل .من ندیدم مثل اون تو نت 

مثلا سبز کم رنگ با طرح برگ ریز 

یا سورمه ای با خال خیلی کوچک سفید 

کلا تو هر فصل خیلی خوب لباس می پوشه 

می خوام ازش بپرسم ولی خجالت می کشم

دوخته

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نه فکر نکنم 

مطمئن باش

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

بگو خانم فلانی از کدوم مزونا بیشتر خرید میکنید من هیچ جا لباساشون به دلم نیست اگه میشناسی چندتا جاشو به منم معرفی کن 

مستقیم نگو تو خوشتیپی و لباسات خاصه که اگر بی جنبه باشه خودشو خیلی تحویل میگیره دیگه 

بحث با احمق ممنوع 🤚
2706