2752
2734
عنوان

خانوما شما جای من بودید چیکار میکردید صادقانه بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 963 بازدید | 74 پست
ولی منو همسرم انقدر احساس پر بودن داریم که اصلا برامون مهم نیست ، خدا روزی رسونه و انسانه و تلاشش ، ...

ما هم نگاهمون به دست کسی نیست . برای ازدواجمون هم ریالی از کسی کمک نخواستیم . خدا روشکر شرایط مالی خودمون عالیه . اصلا حرفم مالی نیست . به طور کل هر فرق گذاشتنی بین بچه ها تاوان داره . مادرهمسر من اگه یه بار به همسرم زنگ بزنه ، حتما به برادرهمسرمم زنگ میزنه 

اگه تولد خواهرهمسرمو تبریک بگه ، تولد همسرمم تبریک میگه 

حرف من اینه چه عاطفی ، چه مالی ، چه حمایت و چه احترام نباید بین بچه ها فرق گذاشت . باعث دشمنی بچه ها و کینه از پدر و مادر میشه 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

من نمیتونم اسی رو قضاوت کنم چون چیزی از زندگیش نمیدونم ،ولی عجیب نیست براتون که چرا همه ی مظلومین عالم که بهشون ظلم شده اینجا جمع هستن? چرا هیچ وقت طرف ظالم قضیه حضور نداره?

من بارها شده درد و دل کسایی از این جنس رو شنیدم که زندگیشونو دیدم ، که میگن فرق گذاشتن،برامون فلان چیزو نخریدن،اونجا به من احترام نذاشتن و منو نذاشتن رو سرشون حلواحلوا کنن،ولی خوبی های زیادی که در حقش شده رو نمیبینه، نمیگه برای من طلاهایی خریدن که یک صدمش رو برای اون عروس نخریدن، کارهایی برای من و بچه هام انجام دادن که یک هزارمش رو برای دیگری نکردن،درعوض همیشه قیافم تو هم بوده پیش دوست و آشنا غیبتشونو کردم،مثل بقیه عروسها کمک نکردم،خرج نکردم و.........    

عزیزان همیشه منطقی و منصفانه به زندگی خودتون و بقیه نگاه کنید.و هر خوبی میکنید برای رضای خدا باشه نه بنده ی خدا،که اگهاز طرف بنده جبران نشد ناراحت نشی، و از خود خدا بخوای برات جبران کنه،دلتو بزرگ کنه.

من با اینکه از زندگی استارتر عزیز خبر ندارم ،ولی میخوام صبور باشی و همه چیزو بسپری به خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه انقدررر

من بودم فقط صبرمیکردم تا روزی که پدر شوهرم مادرشوهرم پیر بشن و بگم مسئولیت نگهداری از شما به عهده ما نیست برین همون پسر و عروستون نگهتون داره من اصولا صبر میکنم و به وقتش تلافی میکنم همه چیو 

ما هم نگاهمون به دست کسی نیست . برای ازدواجمون هم ریالی از کسی کمک نخواستیم . خدا روشکر شرایط مالی خ ...

دقیقاااااا نه به خواهرشوهرم کمک میکنه نه به ما فقط به این برادرشوهرم وبرادرشوهر کوچیکم

2731
به پدرومادرتون میرسه خواهرتون یا نه؟

پدرم وضعش خوبه نیازی نداره ۴-۵ تا خونه مغازه  داره

هیچ موقع یاد شوهرم نمیره ...سر زایمان من شوهرم خیلی سختی کشید از شهرستان منو اورد تهران تو بیمارستان خصوصی واسم جا گرفت ...خیلی دستش هم تنگ بود طفلی...بعد بابام امد ایادتم نشست رو صندلی پاش انداخت رو پاش گفت از ۱ میلیون تا چند میلیارد یه خونه میفروشم خرجت میکنم....شوهرم سال ۹۷ که زایمان کردم بخاطر زایمان سختم رفتن بچم به ان ای  سی یو ۵۲ میلیون خرجش شد...که رفت التماس رئیس بیمارستان کرد که ۵ میلیونش بخشید ..ولی بابام دریق از هزارتومن که کمکش کنه...چجوری از خانوادم جلو شوهرم دفاع کنم تو بگو ؟؟؟🥺🥺

من بودم فقط صبرمیکردم تا روزی که پدر شوهرم مادرشوهرم پیر بشن و بگم مسئولیت نگهداری از شما به عهده ما ...

منم‌ همینطورم 

خیلی صبور و سر حوصله 

اما تو غیب شدن هم تبحر دارم 😅

متولد چه ماهی هستی ؟

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
رفت وامد میکردین؟

اره عزیزم منم از مادرشوهرم بگم برات الان باهامون دعوا کرده از خونش انداخته بیرون مارو چرا؟ چون من خرید میکنم حسودیش میشه بهم . باز اشتی کنیم خونش میرما ولی عمرا اگر تو پیری نگهش دارم . چون من الان شوهرم راه دور کار میکنه نمیان بهم سر بزنن منم اونموقع که هرکدام اونا پیر و تنها شدن نمیرم بهشون سر بزنم هیچ فرقی نداره بخدا منم سنم کمه و دوتا بچه بزرگ میکنم و تنهام و نمیان سربزنن

اره نمیشه من پدرم کمکم میکنه خداروشکر هرچند برادرم خیلی بیشتر

سال ۹۷ هزینه سزارین و یه شب بیمارستان موندن ۳ میلیون بود...شوهر بدبخت من ۵۲ میلیون خرج کرد که من و بچش زنده نگه داره....اینا فرق نیس؟؟

من نمیتونم اسی رو قضاوت کنم چون چیزی از زندگیش نمیدونم ،ولی عجیب نیست براتون که چرا همه ی مظلومین عا ...

مادرهمسر منم بین بچه هاش فرق میذاشت 

همسر من سوگلی و نور چشمشِ . عالم و آدمو فدای همسرم میکنه . اما من خوشم نمیاد حقِ خواهر و برادر همسرم رو پایمال کنیم . مال که هیچِ . بدترینش اظهار محبت و عشقه 

صد بار باهاشون صحبت کردم و الان تو کلام و محبت بین بچه ها فرق نمیذارن . هرچند که میدونم ته قلبش بازم همسرم سوگلی و نور چشمشه

من بهمنی ام عزیزم تو متولد کدوم ماهی؟

من شهریورم 

شبیه همدیگه اس این اخلاقمون