2733
2734
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1326834 بازدید | 33786 پست
😂😂😂😁من یه متر زبون داشتم فک میکردم جواب ندم کم آوردم هرکی هرچی میگفت آمادگی جواب داشتم البته من ...

وای اره بخدا من همش می گفتم اگه جواب ندم فک میکنه من بلد نیستم یا کم میارم😕😕😕 میگفت میزنمت می گفتم فکر کردی من ازت میخورم ؟ منم میزنم

میگفت ساکت شو می گفتم چرا من ساکت بشم تو حرف نزن🤣🤣🤣🤣

وای خدا اون روزای بد برای هیچ کسی برنگرده❤🤲

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤
بچه هااااااا🤣🤣🤣🤣 میثم گفت مریم فلان کار رو انجام بده گفتم باشه اگه وقت کردم چشششم😀😊 گفت حالا ...

نه عزیزم مسخره نکرده.خوشش اومده ازحرفت.

منم هروقت شوهرم یه کاری بهم میگه که من زورم میادانجام بدم دقیقا همینطوری میگم چشم عزیزم اگه فرصت کردم یا میگم هروقت فلان کارموتموم کردم یادم بندازحتما انجام میدم.بعد اون خودش شرمنده میشه که لم داده وبه منی که یه عالمه کاردارم .داره میگه انجام بدم پس یه شوهی میندازه وسط وخودش کارشوانجام میده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای اره بخدا من همش می گفتم اگه جواب ندم فک میکنه من بلد نیستم یا کم میارم😕😕😕 میگفت میزنمت می گفت ...

نکنه تو منی 🤔🤔🤔🤔😐😅

من یه ملکه دوست داشتنی هستم خداروشاکرم بابت همه چیزهایی که من داده ازجمله دخملم  

مهلقا باقری:

مهلقا باقری همسر جواد عزتی هستند .با مهلقا جابری اشتباه نگیرید😁

امروز تصمیم گرفتم از بانو مهلقا حرف بزنم.یه چند روزی هست تو ذهنمه.چون سریال دردسرهای عظیم دوباره داره پخش میشه.از طرفی یه تاپیک دیدم تو نی نی سایت که نوشته بود "...."

با توجه به اینکه اون تاپیک تعطیل شده فکر کنم جمله ش خیلی ضایع هست برای اینکه در تاپیک خودم بنویسم.مضمون جمله این بود که جواد عزتی حیف و میل شده😂😂

البته با اهانت به مهلقا منظورش را رسونده بود.

خانمایی که قصد دارید یک نمونه تصویری از زنانگی را ببینید ،من مهلقا را بهتون پیشنهاد میدم.صداش خیلی رسا و ناز و خوشکله.رفتارش ،لبخندش ،آرامشش تو راه رفتن و رفتار و برخورد و اینکه هر جایی مصاحبه نمیکنه.هر حرفی نمیزنه.جوابیه نمیفرسته(از سلبریتی های زیادی رفتارهای این مدلی دیدیم.که مرتب دارند جواب همدیگه را تو فضای مجازی میدن که یه وقت مخاطب فکر نکنه کم آوردن)

مهلقا اصلا وارد این دغدغه های سطح پایین نمیشه.کارگردان تاتر هست‌.زمانی که جواد هیچ اثری نداشته داخل سینما و تلویزیون،مهلقا بهش کمک داده...

مهلقا حتی دماغشم عمل نکرده.یه قیافه فابریک داره.از خندیدن و لبخند دریغ نمیکنه با اینکه دماغت بزرگ باشه لبخندت و خنده ت ،بزرگترش میکنه.ولی لبخند مهلقا اونقدر از تمام وجودش هست و با عزت نفس و اعتماد به نفس،که قطعا مثل من و بقیه به این موضوع فکر نکرده !

با کلاس و خوشتیپه.تو بازیگرها ،لباسش حداقل نرماله..

امیدوارم همیشه کنار جواد با خوبی و خوشی زندکی کنن.

مطمئنم جواد نتونسته از زنانگی های مهلقا بگذره.از نظر من مردها نمیتونن از این زنانگی ها بگذرن.

حالا میریم سراغ ملت همیشه در صحنه که کامنت مینویسن و میگن جواد حیف شده.

خیلی جواب ها در برابر این آدمها هست:

مثلا :

میخوای جواد ،مهلقا را طلاق بده بیاد با تو؟😂

ببخشید جواد باید از شما نظر میخواست قبل از اقدام به ازدواج 😂

عکس خودت را بفرست ببینیم چه شکلی هستی؟😉

و...

جوابای خوبیه ولی من بیشتر نگران اون زنانی هستم که چنین دغدغه ای تو ذهن شون هست.اینکه فکر میکنند مهلقا جاشون را گرفته!اینکه زن علیه زن قرار میگیره و بعد خود این زن ،از حقوق از دست رفته زنها در ایران گلایه میکنه !!!

اینکه چقدر حرص و خوددرگیری در درون یک زن میتونه وجود داشته باشه که برسه به زنی مثل مهلقا !  یا چقدر عزت نفس و زنانگی در اون زن صفره که اصلا نمیتونه زیبا ببینه.زیبایی ها را ببینه.و تمام فکرش خلاصه میشه در ظاهر افراد..

مطمئن باشید چنین زنی ، با مهلقا فقط مشکل و حسادت نداره.با مادر شوهر.خواهر شوهر و حتی با دوستانش هم به مشکل برخورد میکنه.اون زن حتی با شوهرش هم مشکل داره چون زنی که اینقدر سطحی باشه ،نمیتونه ملکه یه زندگی بشه .مطمئنا دائما محکوم میشه به حسادت!

2731
نه عزیزم مسخره نکرده.خوشش اومده ازحرفت. منم هروقت شوهرم یه کاری بهم میگه که من زورم میادانجام بدم د ...

نه بابا قشنگ معلوم بود داره شوخی و مسخره بازی درمیاره🤣🤣🤣🤣🤣

جدیدا خیلی شوخی میکنه و می خنده فک کنم سیگاری میگاری میزنه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤
من بعد از باردتری شدید پرکارشدم.روزی ۸تا قرص میخوردم.دکتر گفت سیستم ایمنی بدنت زیادی فعال شده ،باعث ...

وای چه جالب اخه منم یه مشکل پوستی دارم حدودا یکساله که بدنم مثل کهیر میریزه بیرون وخارش دارم اما کهیرهم نیستا ،هززارتادکترپوست رفتم اما خوب نمیشم.اخرین دکترگفت سیستم ایمنی بدنت خیلی فعاله و به خودش حمله میکنه پوستت اینطوری میشه،یعنی ربط داره به تیرووییدم؟

حتما عزیزم چرا کنه وقتی ما تونستیم توهم میتونی آدم تا عدت میکنه خیلی سخته الان منم گاهی یادم میره بخ ...

انشااله

زمانی پخته میشوید که میفهمید نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشان دهید یا به هر حرفی پاسخ دهید

رابطه به هم ریخته را میتوان درست کرد؟****

سوالی که از من پرسیده شده.

قطعا ساختن یک رابطه ،با این پیش شرط که آدم بدونه چطوری به رابطه وارد بشه ،خیلی آسونتر هستش تا زمانی که ما تو رابطه هستیم و تازه فهمیدیم باید تصحیح کنیم رفتارهامون رو.ترمیم خیلی سخت تره تا از ابتدا ساختن .

مثلا من اگه تو شرکت اول بودم و میخواستم روابطم رو ترمیم کنم  ،خیلی خیلی سخت بود.چون همه افراد اون شرکت از من تاریخچه ذهنی داشتن.ولی تو شرکت جدید هیچ کسی من رو نمیشناخت و من تونستم اذهان آدمهای جدید را به خوبی در مورد خودم شکل بدم.

ولی خب ، فامیل هام چی؟ خانواده م چی؟درسته که من زنانگی رو اول یاد گرفتم و  بعد وارد رابطه آشنایی و ازدواج شدم و موفق هم بودم.ولی فامیل و دوستان و خانواده خودم چی؟اونا همون منِ قبلی را میشناختن !من ترمیمش کردم.

البته قبول دارم ترمیم رابطه با شوهر و خانواده شوهر بسیار سخت هستش تا با والدینت و خواهر برادر و فامیلات و دوستات.

استادم دکتر شیری در این مورد گفته اند:

ذهن یه خاصیتی داری به اسم تطبیق با شرایط فعلی.مثلا ما وقتی در موقعیت فعلی هستیم و همه آدمها ما رو مسخره میبینن، هرگز اونها تصور تغییر ما رو ندارن.ذهنشون ،چیزی را که الان دارند میبینن، پذیرفته.یعنی امکان داره دو سال دیگه ،اونقدر تو تغییر کنی که همون آدمهای قبلی  اصلا یادشون نیاد قبلا چطوری بودی.فقط میدونن مثلا خوب نبودی و الان خوب شدی.ذهن شون با جزئیات فعلی پر میشه .

وای چه جالب اخه منم یه مشکل پوستی دارم حدودا یکساله که بدنم مثل کهیر میریزه بیرون وخارش دارم اما کهی ...

وااای کاش تیرووید منم پرکار بود ولاغر میشدم

متاسفانه کم کاره و چاق شدم

والبته به شدت گرمایی  شدم

زمانی پخته میشوید که میفهمید نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشان دهید یا به هر حرفی پاسخ دهید
بچه هااااااا🤣🤣🤣🤣 میثم گفت مریم فلان کار رو انجام بده گفتم باشه اگه وقت کردم چشششم😀😊 گفت حالا ...

خداروشکر شوهرمنم خیللییی خوب سد یجوری شد حتی حاضرشد بخاطرمن ک اعثابم خردبود دیشب گف بریم تا۲شب بیرون بگردیم ازخستگی جون نداش گفتم فردا فوتبالشو گف کنسل میکنه بعییددد بود ازش

اگه الماس هم باشی...یه تیکه روتاجمی😍🤩

این موضوع را خودم درک کردم.وقتی که تو تیم ورزشی بازی میکردم و نیمکت نشین بودم.البته سنم کم بود.همه میدونستن مربی من را نمیذاره تو زمین.و همه میدونستن که من خوب نیستم .اون زمان من رفتم آرایشگاه و موهام که خیلی بلند بود را پسرونه زدم و یه تتو هم روی بازم کردم  .دو جلسه هم تمرین نرفتم.بازی سختی در پیش داشتیم.وقتی تو تمرین ها حاضر نشی و ضعیفم باشی دیگه شانس بازی کردن صفره برات.

ولی من برای اولین بار بازی کردم !چون وقتی قبل از بازی ،هم تیمی هام من رو دیدن تعجب کردن.گفتن چی شدی ؟ موهات کو؟؟ قیافش رو   

من بلند گفتم که میخوام امروز بازی کنم.مربی مونم شنید.  

و من اون روز بازی کردم.چون از اون دختر خجالتی و ضعیف و بی اعتماد به نفس خبری نبود.من فعل خواستن را تو صورتم داشتم.

اولش مربی من رو نذاشت تو زمین‌.تیم داشت مرتب گل میخورد.جالبه که کمک مربی تیم مون به مربی گفت  ، "دختر گرانبها" خیلی آماده س!

اذهان تغییر کرده بود...

مربی گذاشتم تو زمین و بهترین بازی را کردم....

ولی رابطه زناشویی و مشکلاتی که با فامیل شوهر به صورت عمقی شکل گرفته رو قبول دارم ترمیمش سخته.

مثلا مادرشوهرت چشم دیدنت را نداره.تو تصمیم گرفتی که رابطه ت را ترمیم کنی.یه گل یا هدیه میگیری و میری سراغش.ولی هدیه را میکوبه تو سرت  

اونجاست که کار سخت میشه.باید صبوری کنی و انتظارت را کاملا بیاری پایین.و سرت را بندازی زیر و برگردی خونه.خیلی سخته قبول دارم.

یا شوهرت هر روز بهت فحش میده.لهت میکنه با رفتارهاش.قهره باهات.فکر میکنه حسودی.خب باید چه کرد؟باید تا مدتها از خانواده ی شوهرت پیش شوهرت هیچی نگی.هیج خبری نبری و بیاری،و بعد از دو سه ماه  به شوهرت بگی بیا بریم به خانواده ت سر بزنیم .تا شوهرت چشاش در بیاد😉😁

در طول این مدت باید مرتب ،رفتارهای خانواده شوهرت را نادیده بگیری.و این کار ظرفیت زیادی میخواد_

وااای کاش تیرووید منم پرکار بود ولاغر میشدم متاسفانه کم کاره و چاق شدم والبته به شدت گرمایی  ...

ایشالا که خوب بشیم.

پریا جون خوب شد قشنگ توصیح دادی من همش یادم میره که تیروییدم کم کاره یاپرکار.خخخخخ