2737
2734
عنوان

کسایب ک طلاق گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 508 بازدید | 51 پست
طلاق خیلی بده؟اگه بعد از طلاق شوهرتو با یکی ببینی چه حسی داری؟

ببین این حرفا ماله بعد اون موقع دیگ تعهدی بش ندارم.من نمیخوام زندگیمون از بی احساسی به خیانت کشیده بشه

دختر و پسر قشنگم پر کشیدین لياقت شما موندن تو اين دنيايه نامرد نبود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر اخه اين چه طور مشاور مزخرفي رفتي!

مشاور حق نداره بگه زندگي كن يا طلاق بگير!

اين چطور درس اين كار رو خونده!!!

طلاق اصلا خوب نيست بخدا!

اونايي ازدواج دوم خوشبخت ميشن كه ازدواج اول با دلايل منطقي و محكم حدا ميشن!

شما اين عيبهايي ميگي رو تو همه ادم ها كم و زياد پيدا مي كني! 

فعلا جدا نشو

چند سال ديگه هم جلو گيري كن تابا شوهرت به يك درك و محبتي برسي!

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2731
چه زود تسلیم شدی عزیزم؟؟؟شماکه همسرت خوبه به خاطراطرافیانش میخوای جدابشی؟؟؟بعداگه دوباره ازدواج‌کنی ...

نه بخاطر اطرافیان نیست عزیزم ما خودمون مشکل داریم همو نمیفهمیم من شوهرم وسواس فکری داره و عیب جوعه ما شب عقدمون باهم بحثمون شد ما کلا مناسب هم میستیم درونمون کنار هم آرام نیست

یه سربرودادگاه خانواده ببین سرچه مسائلی میان ،به نظرمن یکم بیشترفکرکن،شوهرت اگرمردخوبیه روابطتتونم د ...

چرا از اولی جدا شدی ببخشید فضولی میکنم اخه منم تو طلاق گرفتن شک دارم خواستم بدونم طلاق خوبه

طلاق خیلی بده؟اگه بعد از طلاق شوهرتو با یکی ببینی چه حسی داری؟

من که خیلی سختم بودچون بیشترخانواده نامزدم اذییت میکردن،اونم 6ماه بعدزن گرفت ،من خیللللی ناراحت شدم ولی بعدرفتم سرکارودرسو...فراموش کردم.ولی ازاین شوهرفعلیم روزی که جدابشم قطعابهترین روززندگیمه،مرده وزندشم برام فرقی نداره

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤
استارتر اخه اين چه طور مشاور مزخرفي رفتي! مشاور حق نداره بگه زندگي كن يا طلاق بگير! اين چطور درس ا ...

ما ۴سال داریم تلاش میکنیم به هیچ درمک مشترکی نرسیدی

2740
قدت خوبه 

شوهرش قد بلنده خييلي 

گرچه بايد وقتي ميگه بهش تو كوتاهي! اينم بگه تو هم كوري!

چون روز اول كه منو ديدي قد من همين بود!

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
چرا از اولی جدا شدی ببخشید فضولی میکنم اخه منم تو طلاق گرفتن شک دارم خواستم بدونم طلاق خوبه

پدرش راضی نبود،تک پسربودخیلی تحت سلطه خانوادش بود،ولی بیشترازخودش خانوادش خیبی ازارم دادن که جدابشم،اخرشم به خواستشون رسیدن

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤
ما ۴سال داریم تلاش میکنیم به هیچ درمک مشترکی نرسیدی

تلاش كردي؟؟ و نرسيدي!؟

چرا بايد جاي تو مادر شوهرت دور شوهرت مثل پروانه بگرده!؟ واقعا

پدرش راضی نبود،تک پسربودخیلی تحت سلطه خانوادش بود،ولی بیشترازخودش خانوادش خیبی ازارم دادن که جدابشم، ...

با پسری ک تک پسر خیچوقت ازدواج نکنید من وقتی حداشم به این زودیا ازدواج نمیکنم خانوادم در حقم ظلم کردن ک تو سن۱۹سالگی شوهرم دادن

2706