2733
2739
عنوان

کسایب ک طلاق گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 508 بازدید | 51 پست
تلاش كردي؟؟ و نرسيدي!؟ چرا بايد جاي تو مادر شوهرت دور شوهرت مثل پروانه بگرده!؟ واقعا

من میگردم عزیزم ولی میدونی چیه وقتی ک ببینی یک نفر مثل هوو میمیونه واست توهم زده میشی از محبت کردن من نصف احساسمو مادر شوهرم با حرفایه زشتش و با کارایی ک باهام کرد نابود کرد یروز اومد جلوم نشست گفت من میخواستم مهسارو بگیرم واسه پسرم 

دختر و پسر قشنگم پر کشیدین لياقت شما موندن تو اين دنيايه نامرد نبود
ما ۴سال داریم تلاش میکنیم به هیچ درمک مشترکی نرسیدی

و اينكه من كه نه درسش رو خوندم نه روانشناسم فهميدم شما دچار نشخوار ذهني شدي!

تو حالت هاي كم افسردگي اين رخ ميده!

ميشيني بدي هاي زندگي تو مياري كم كم از ذهنت بيرون ! مرده ها رو زنده ميكني و عزا داري ميكني!!!

اين خودش ي مشكل بزرگ!

چطور مشاور گفته همه عيب ها مال شوهرت!

شما اين مشكل روحي خودت رو برو حل كن! 

ياد بگير هي مرده ها رو از قبر خاطراتت بيرون نكشي

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای خدا چرا الان باز ناراضي هستی عزیزم؟  ازدواج کردی؟

بله 4سال پیش ازدواج کردم ،شوهرمم ازدواج دومش بود،بانقشه منوگرفت وگرنه بایه زن دیگه ارتباط داشت من بعدسه سال فهمیدم اونم به بدترین شکل،الانم جهیزیموبرداشته فرارکرده،من فقط عکس دوسدخترشومیبینم که لباسامم داده پوشیده.به منم میگه بمون موهات رنگ دندونات بشه

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤
من میگردم عزیزم ولی میدونی چیه وقتی ک ببینی یک نفر مثل هوو میمیونه واست توهم زده میشی از محبت کردن م ...

ضمنا اين خرفا رو همه مادر شوهرا مي زنن!

همه شونم تو خيالشون يكي بهتر ميخواستن بگيرن!

واستا جواب مادر شوهرتو بده

چرا شوهرتو از دست بدي!

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2731
و اينكه من كه نه درسش رو خوندم نه روانشناسم فهميدم شما دچار نشخوار ذهني شدي! تو حالت هاي كم افسردگي ...

دست شما درد نکنه من پیش روانپزشک رفتم ک ازروانشناسم بالاتره .

بله 4سال پیش ازدواج کردم ،شوهرمم ازدواج دومش بود،بانقشه منوگرفت وگرنه بایه زن دیگه ارتباط داشت من بع ...

اي واي😪

اخه چرا گولشو خوردي!

مرتيكه اشغال! 

چرا از اول نرفت اون دختره خراب ، رو بگيره !!!

دست شما درد نکنه من پیش روانپزشک رفتم ک ازروانشناسم بالاتره .

هر طور صلاح عزيزم

👌🏼

میدونید چیه شماها هیچکدوم چون شرایط منو نداشتید نمیتونید درک کنید اگر کسی لود ک طلاق گرفته بود و شرایطموداشت حتما درکم میکرد صبوری بقیمت ازبین رفتن جوونیم خریت محضه

2738
و اينكه من كه نه درسش رو خوندم نه روانشناسم فهميدم شما دچار نشخوار ذهني شدي! تو حالت هاي كم افسردگي ...

چون به مشاور گفته شوهرم بده. خانواده اش بده. خب یک طرفه به قاضی رفته. مشاور گیج هم پذیرفته. به اینگه باید چند جلسسسسه با شوهرش هم بحرفه

اللهالصمد
چون به مشاور گفته شوهرم بده. خانواده اش بده. خب یک طرفه به قاضی رفته. مشاور گیج هم پذیرفته. به اینگه ...

ميگه رفتم روان پزشك!

اخه واقعا روانپزشك را بهش نگفته ! گذشته رو تو گذشته دفن كن!

اين خانم خرفهاي قديم رو هي زنده ميكنه! هي باهاش غصه ميخوره!

شوهرش چند سال قبل گفته تو قدت كوتاهه! اصلا معلوم نيست قبلش چي به هم گفتن! شايد تو عصبانيت بوده! ايشون هنوز يادشه!

يا رفته قهر ! مادر شوهره اومده دنبالش! ننوشته چي و چطور شده! فقط نوشته مادر شوهرم گفته سليطه! ازش بدم مياد ! منو سرد كرده!!!

واقعا اين حرفا ، حرفاي نرمالي!؟ 

نمدونم ، منم خواستم راهنماييش كنم، گويا اومده اينجا همه رفتاراشو تاييد كنن بگن برو جدا شو !

ميگه رفتم روان پزشك! اخه واقعا روانپزشك را بهش نگفته ! گذشته رو تو گذشته دفن كن! اين خانم خرفهاي ق ...

دقیقا. 

دعواها و بحث هاشون رو فقط اون قسمتی گفته که ما بگیم اره. چ خانواده بدی دارن. خب معلوم نیست دقیقا قضیه چ بوده. 

گذشته رودر گذشته دفن کن

عالی بود. 

تو روان شناسی مراجع محور راجرز زیاد دربارش گفته

اللهالصمد
اي واي😪 اخه چرا گولشو خوردي! مرتيكه اشغال!  چرا از اول نرفت اون دختره خراب ، رو بگيره !!!

اخه زن دوست صمیمیشه خانوادش میفهمن برای ابنکه مادرش قلبش ناراحته الکی میگه ولش کردم وزن میگیره که خیال مادرش راحت بشه،الانم چون نمیتونه بااون عکس بزاره رفته بایه دختردیگه ام دوست شده که بتونه راحت منوحرص بده،دختره راحت توخونه ووسایلم عکس گذاشته توپیجش.

اخه زن دوست صمیمیشه خانوادش میفهمن برای ابنکه مادرش قلبش ناراحته الکی میگه ولش کردم وزن میگیره که خی ...

واي خداااا

چه فاسده

اشتباه کردی رفتی روانپزشک ،چون اون تخصصش چیزدیگست اون دارودرمانی میکنه برای کساییکه بیماری روحی وروانی دارن،به دردمشاوره ازدواج نمبخورن،بایدبری روانشناس بامدرک دکتری اگه دوست داری گرایششم مشاوره خانواده باشه اون میتونه باروان درمانی مشکلاتتونوحل کنه.

2706