2703
2553
عنوان

کسایب ک طلاق گرفتن

508 بازدید | 51 پست

سلام دوستایه گلم بزارید ازاول براتون بگم من۴سال پیش عقد کردم قبل از ازدواجم یکی دیگ رو دوست داشتم به اصرار خانوادم با این آقا ازدواج کردم اوایل عقد مشکل داشتیم اما بعداز یکماه من شروع کردم به محبت کردن بازم مشکل داشتیم عروسی کردیم اوایل عروسی هم مشکل داشتیم من بازم تلاش کردم خیلی واسه بارداری اقدام کردم اما  نشد و دیگ منم کم کم خسته شدم اماا تا اینک دیگ کم کم دخالتایهخانوادش  شروع شد  پارسال رفتیم یه مشاور گفت برو جداشو من گوش ندادم بازم تلاش کردم البته بی عیب هم نیستم اما دیگ کم کم دخالتایه خانوادش شروع شد من قهر کردم رفتم خونه پدرم اومدن دنبالم تا یه فرصت دیگ بهم بدیم اما حالا دیگ هیچ حسی بهش ندارم نمیتونم ادامخ بدم بهش گفتم من میخوام حدا شم نمیخوام زندگیتو نابود کنم کسی هست ک شرایط منو ذاشته و جداشده؟خیلی سخته من دیگ نمیتونم دیگ ادامه بدم تصمیممو گرفتم شوهرم مزد خوبیه ولی تفاهم و آرامش کنارهم نداریم.تو مدتی ک خونه مادرم بود حال روحیم عالی بود.پدر مادرش اومدن خونمون مامانش یهو عصبانی شد بم گفت صلیته.کلا مامانش انتظار کلفت داره از عروس همش مثل پروانه دور پسرش میتابه منو بچشم هوو میبینه.اوایل عقد شوهرم میگفت تو قدت کوتاهه.میدونید هی ایرادایه الکب ازم میگرفت قهر میکرد تا دو سه هفاه خرف نمیزد حالا اینارو اعصابم نمود کرده بی احساس شدم نمیتونم ادامه بدم با ادامه دادنم زندگیشو خراب میکنم.یکمم شخصیته بچه ننه ای داره 

دختر و پسر قشنگم پر کشیدین لياقت شما موندن تو اين دنيايه نامرد نبود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این تصمیمو باید خودت بگیری مردی که از زنش ایراد بگیره مرد نیست این نظر من ولی بازم فکرکن ببین خونه ی مادرت جا داری بری 

خدایا به هرکس که آرزوی فرزند داره فرزندی عطا کن ،واسم معجزه شد شکرت مولا
2720

یه سربرودادگاه خانواده ببین سرچه مسائلی میان ،به نظرمن یکم بیشترفکرکن،شوهرت اگرمردخوبیه روابطتتونم درست شدنیه،طلاقم تبعات خودشوداره ،منم توعقدده سال پیش جداشدم الانم یک سال ونیمه خونه پدرمم برای طلاق اینیکی کاری باهام کردکه روزی هزاربارمیگم کاش بااولی مونده بودم اون پیش این پادشاه بود.زودتصمیم نگیرمشکلت حادنیست

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤

چه زود تسلیم شدی عزیزم؟؟؟شماکه همسرت خوبه به خاطراطرافیانش میخوای جدابشی؟؟؟بعداگه دوباره ازدواج‌کنی اون آقا هیچکسو نخواهد داشت؟؟یااونی که قبلادوسش داشتی پدرمادر نداشت؟؟ازکجامعلوم اگه بااون ازدواج میکردی بیشتراذیت نمیشدی؟؟به نظرمنکه چون همسرت خوبه پس میتونی کامل بکشونیش طرف خودت حداقل سعیتو بکن عزیزم.

شاید زندگیم یه فرمولی داره که ما نمیدونیم😊🙃🔣
2714
2706