2737
2739

دوست جونا بیاین هرکس هرراهی بلده اینجا بنویسه تا من و اونایی که رازهای شوهرداری روبلد نیستیم یاد بگیریم. راههایی واسه تربیت شوهر و سربراه کردنش. دیدین بعضی اقایون کشته مرده خانومشونن و گوش به فرمان زنشونن.چیکارباید کرد.راه حل. مثال. هرچی بلدین بگین لطفا 

اونا درست تربیت شدن

تربیت برای بچه های دوسه ساله اس نه شوهر بیست سی ساله

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی سخت و زمان بره ..ولی من شوهرم ساختم واقعا😂😂

elssa سابق هستم ..خدایا ممنونم ازت که  نی نی  بهم میدی 😍😍😍😍👶👶👶👶 من بغلت میگیرم به زودی جوجو کوچولوی من  نفس منو و بابایی هستی😘

عزیزم این کارو باید مادرش میکرده

برا هار نغییییری باید ماه ها و شاید سال ها صبر کنی

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️
2740

دیدم مردی که قبلا ازدواج کرده برخورد مناسبی نداشته اما وقتی بآ فرد جدیدی ازدواج میکنه انگار نه انگار اون آدم قبله ، پس برخورد هر مرد سوای از تربیتش به سیاست شوهر داری اون زن هم برمیگرده 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
خیلی سخت و زمان بره ..ولی من شوهرم ساختم واقعا😂😂

تو نساختی

بازم قابلیتش داشته تو هم زحمت کشیدی

اگه نداشت/ببخشیدا می مردی هم درست نمیشد

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️
دیدم مردی که قبلا ازدواج کرده برخورد مناسبی نداشته اما وقتی بآ فرد جدیدی ازدواج میکنه انگار نه انگار ...

نه بابا اوایلش این طوری هست 

بعدا ذاتشون آشکار میشه

اینطورام نیست. بازم میشه تربیتش کرد. با سیاست زنانه. خیلی زنها رو میشناسم که شوهرشون یه ارزنم نمی ارزید الان شوهرشون چنان عزیزم قربونت برم از دهنشون میریزه که نگو. حسابی با معرفت شده و حتی بدون خانومش ابم نمیخوره.میخام این رازو بدونم

تو نساختی بازم قابلیتش داشته تو هم زحمت کشیدی اگه نداشت/ببخشیدا می مردی هم درست نمیشد

نه اتفاقا واقعا سرسخته و کوتاه نمیاد تو خیلی جاها ولی باید رگ خواب دستت بگیری ..که اونم ۴ سال طول کشید

elssa سابق هستم ..خدایا ممنونم ازت که  نی نی  بهم میدی 😍😍😍😍👶👶👶👶 من بغلت میگیرم به زودی جوجو کوچولوی من  نفس منو و بابایی هستی😘

زبون خوش و محبت میگن مار و از سوراخ میکشه بیرون 

حالا نمیدونم بکارت میاد این ضرب المثل یا نه😬

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
2706