2733
2734
عنوان

توروخدا کمککک.چجوری شوهرمونو تربیت کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 30 پست

چیزی به اسم سیاست و شوهر داری نداریم 

حرف مفته 

از اول باید بگردی خوبشو پیدا کنی 

امضامو تا آخر بخون خیلی به دردت میخوره                              آزمایش خون خیلی ساده ای وجود داره به نام آزمایش ذخیره تخمدان یا amh . این ازمایش نشون میده چه قد تخمک داری اگه عدد ذخیرت خیلی بالا باشه تنبلی داری و زودتر درمان کن تا درد نازاییو نکشی چون همه تنبلی ها راحت درمان نیستن.اگه عدد کم باشه ،یعنی ذخیره تخمک نداری و داری به یائسگی نزدیک میشی و باید زودتر باردار بشی و اگر مجردی تخمک فریز کنی که بعدا مجبور نشی از زن دیگه تخمک بگیری و کارت به تخمک اهدایی بکشه .جدی بگیرید و انجام بدید چون وقتی علامت یائسگی خودشو بروز بده دیگه تخمک زیادی نمونده و اگرم مونده باشه ممکنه پوچ باشه و همون طور که گفتم همه تنبلی ها راحت درمان نمیشن و بعضی هاشون فقط مجبورن آی وی اف کنن .پس این ازمایشو انجام بدید هزینش حدود دویست هزار تمنه اما هزینه ای وی اف و یا تخمک اهدایی صد برابر این ازمایش هست تو همین سایت کسایی وجود دارن که زیر بیست سال سن دارن و یائسه شدن و یا تنبلی تخمدان دارن و سال ها نازا بودن .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیدم مردی که قبلا ازدواج کرده برخورد مناسبی نداشته اما وقتی بآ فرد جدیدی ازدواج میکنه انگار نه انگار ...

چه سیاستی من اروم حرف میزنم خوب حرف میزنم با محبت ولی بعضی موقع ها واقعا جواب نمیده

2742

مردا رو ازاول باید خجالت زده کنی یعنی بااحترام حرف بزنی تشکر کنی و...حتی وقتی دوتایی بودین کاری انجام داد تشکر کن کم کم یاد میگیره وقتی بفهمه شما اهل فحش دادن وحرفای زشت نیستی وبدت میاد اونم یاد میگیره که نگه.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

میدونی میگن چرا رابطه های دوستی های دختر و پسر انقد جذابه و شیرین؟؟؟؟ ولی رابطه که به ازدواج میرسه کشل کننده میشه اصولا؟؟ 

چون تو دوستی فقط به فکر اینیم ک خودمونو ی جوری به طرف نشون بدیم ک عاشقمون بشه مدام تو فکر راه جدید برای کار جدید و عاشقونه ایم،،  هبچ وقت نمیخوایم طرف رو عوض کنیم تربیتش کنیم یا درستش کنیم!!!

ولی تو ازدواج مدام به فکر اصلاح شوهرمونیم..

در صورتی ک باید برعکسس باشه تو انتخابش کردی برای یک عمر زندگی باید بپذیریش همینطوری ک هست ودنبال راهای برای بهتر کردن رابطتون باشی نه عوض کردن همسرت!

اون الان ی مرد بالغِ! 

شما هم ی خانوم بالغ! خداییش خودمونم دوس نداریم یکی مدام بخواد تغییرمون بده به روش خودش...

تاریخ عضویتم در یادها خواهد ماند🤩  👇👇قانون جذب و رسیدن به خواسته هامون💓
2738
چه سیاستی من اروم حرف میزنم خوب حرف میزنم با محبت ولی بعضی موقع ها واقعا جواب نمیده

نمیشه یه دستور کلی داد ، هر مردی فانتزی های خاص خودشو داره اگه اونا دستت بیاد میتونی موفق باشی ، مردا با اون شخصیتی که تو ذهن خودشون از خودشون ساختن زندگی میکنن اگه زنی اون شخصیت رو بشناسه و باهاش همگام بشه افسار اون مرد رو بدست خواهد آورد 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

باید صبور باشی اولش ، محبت از ته دل بهش داشته باش بگو ک همه زندگیشی و اولویت اولشی ، بگو زن و شوهر باید بهترین دوست هم باشن و تو بهترینی برای من، این حرفارو تو موقعیتای مختلف با محبت بگو نوازشش کن ، توقع واکنش عالی هم نداشته باش نمیدونم شوهرت احساساتشو ب زبون میاره یا نه چطوریه کلا؟ 

اینارو داشته باش بازم میگم برات

دور گردون گر دو‌ روزی بر مراد ما نگشت                دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور
نمیشه یه دستور کلی داد ، هر مردی فانتزی های خاص خودشو داره اگه اونا دستت بیاد میتونی موفق باشی ، مرد ...

منم ب رگ خواب اعتقاد دارم 😂😂😂

دور گردون گر دو‌ روزی بر مراد ما نگشت                دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور

به نظر من نمیشه یه ادم عوض کرد مثلا الان شوهر خود من ۳۲ سالش ۳ ساله ازدواج کردیم ینی ۲۹ سالش بود ۲۹‌سال اخلاقش شکل گرفته شخصیتش تکمیل شده نمیتونم تغییرش بدم ... اما با نظر بعضی کاربر ها موافقم ... ادم باید با سیاست باشه مثلا من خودم یه مدت خیلی لجم در میومد تمام کارای همسرم زیر ذره بینم بود بهش واقعا گیر میدادم ... فوهش میدادم حتی اما اون هیچی نمیگفت کاملا هم صبور و خوش اخلاق ... دیر عصبی میشه . اما چون یه کم خونسرد منم حرص و جوشی یه کم اختلاف داشتیم ... الان حدود دو سه هفته است به پیشنهاد دوست صمیمیم یه راه دیگه ای رو پیش گرفتم فعلا هم بد نبوده خداروشکر ... زندگی رو یه جور دیگه دیدم با یه دید دیگه ... نسبت به کاراش بی تفاوت شدم دیگه حرص نخوردم شوهرم به خاطر رفتارام ازم دور شده بود اما یه مدته غر نمیزنم هر چی میگه میگم باشه احترامش نگه میدارم سعی کردم حتی تو اوج عصبانیت غر نزنم خودمو کنترل کردم خشمم کنترل کردم ... از خودم شروع کردم حالا دارم پیش میرم همین جوری ببینم چی میشه ... باهاش ساز مخالف نمیزنم شده مجبوری هم تحمل میکنم اول دارم رو خودم کار میکنم ببینم اونم عوض میشه یا نه ولی عوض کردن طرف نمیشه باید از خودمون شروع کنیم برای خودمون ارزش قائل شیم خودمونو دوست داشته باشیم تا طرف هم‌برای ما ارزش قائل شه

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
2706