2733
2739
من تجربه شخصی خودم را برات می گم .

فروردین امسال بچه ها یک تاپیکی ایجاد کرده بودند به نام شرف الشمس من کنجکاو شدم و خوندم و عمل کردم .
روز 19 فروردین هنگام اذان ظهر دعای شرف الشمس را با آب و زعفرون روی یک برگه کاغذ نوشتم و آرزوهام را زیرش نوشتم و اون را گذاشتم لای قرآن .

شاید باور نکنی تا الان 7 تا از آرزوهایی که نوشته بودم برآورده شده.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم بعد نماز برو سجده و سه تا صلوات بفرست بعد حاجتتو بخواه و بعد سه صلوات دیگه؛خدا صلواتو میشنوه؛امکان نداره حاجتتو نشنوه؛
هیچوقت به زور از خدا چیزی نخواه؛من همیشه میگم خدایا فلان خواسته رو ابتدا صلاحم قرار بده و بعدش بهم بده
......
2740
سلام.دعای صدمرتبه سرج کن.من جندین بارحاجت کرفتم.الهی کیف ادعک وانا اقطع الرجائی اولش اینه صدمرتبه باید بخونیش.خوداول دعارو بزن سرج کن.
خیلی خوش شانسو خوش اقبالم خداوندا شکرت
الناز جون اون دعا توی مفاتیح بنام " دعای سریع الاجابه " اومده. همون اولاشه. منم بارها با خوندن 100 مرتبه این دعا

حاجت گرفتم.

البته شانی جون ممکنه یه وقت کسی با 100 صلوات حاجت بگیره و یه موقع هم با انجام نذرها و ختمهای مختلف هم

زود به حاجتت نرسه. همه بستگی داره به مصلحت الهی.

این دعا(شرف الشمس) در روز 19 فروردین هر سال برای برآورده شدن حاجات نوشته می شود،از طلوع تا غروب آفتاب فرصت دارید دعا را بنویسید و در زیر آن حاجاتتان را بیان کنید و در قرآن قرار دهید. انشاء الله حوائجتان برآورده خواهد شد.

بسم الله الرّحمن الرّحیم
اَللّهُم اِنّی اَسئَلُکَ بِالهاءِ مِنْ اِسمِکَ الْاَعظَم و بالثَلآثِ العِصّیِ و بالالَفِ المُقَّّوِم و بِالمِیمِ الطَمیس الاَبتَر و بالسِّلمِ و بالاَربَعَه الَتِی ه‍ِی کالکَفِ بِلا مُعصَم و بِالهاءِ المَشقُوقَه و بالواوِ المُعظَّم صوره اِسمکَ الشَّریفِ الاَعظَم اَن تُصَلِیَ علی سَیِّدِنا مُحمَّدِ وَ آلِهِ بعدد حروف ماجری بِالقلم و اَن تَقضِی حاجَتِی.
الناز عزیزم ممنونم اززززت...ایشاالله که خدا شادت کنه...من این دعا رو میشناسم...اما تا حالا نخوندم...ممنونم که بهم گفتی...نگاه عزیزم ازت ممنونم...خیلی خوشحالم که باعث شدی من با این دعا آشنا بشم...
2706