2737
2739
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استرس نداشته باش که بعدا بچه کولیک بگیره خودت ضررش و میبینی ریلکس باش بگو هییییچی نیس خدا که هدیه بد ...

عزیزم دعا کن خیلی من میترسم به قرآن داغونم

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2728
عزیزم دعا کن خیلی من میترسم به قرآن داغونم

انشالله چیزی نیس دکتر سنو اگه چیزی بود میگفت از طرز برخوردش معلوم بود خستس 

جایی که من داپلر رفتم دکتر خیلی خوب و سرحال بو  هر چی میپرسیدم جواب میداد بستگی به دکتر سنو  داره که سرحال باشه ولی در هر صورت اگه مشکلی ببینن میگن حتی بد اخلاقاش میگه 

با خدا باش و پادشاهی کن بی خدا باش و هر چه خواهی کن 😉
به چی شک داری

میشه بیای تاپیک یکی مونده آخرم سونوم. ببینی ؟

بین یه قسمت گفته مثلا یه چی بوده الان نیس یا رفع شده نمیدونم واقعا سز در نمبارم 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
انشالله چیزی نیس دکتر سنو اگه چیزی بود میگفت از طرز برخوردش معلوم بود خستس  جایی که من داپلر ر ...

چه میدونم مریض دومش بودم بد اخلاق نیس فقط احساس کردم نمیخاد خیلی توضیح بده منم آدم گیری نیستم هی بپرسم ...اخرشم گفت نه چیزی نیس،اما میگم شاید بوده رفع شده واقعا موندم تا دوشنبه که برم دکتر زنان خودم آستری دارم 

2740
ناراحت نباش عزیز. منم نچیدم، اصلا چیز خاصی نخریدم که بچینم. من بچه ی دوممه و میدونم خیلی از لوازم سی ...

ممنون از دلداریت عزیزم

اخه من هنوز حتی دو تیکه لباس ندارم واسه اول تولد.چیزای دیگه ش بماند

توروخدا دعام کن این هفته خریده بشن 😞

یه صلوات برای سلامتی امام زمان و یه صلوات برای یه زایمان زودتر و راحت.ممنون خواهرا 
عزیزم من اخر این ماه زایمانمه . اونروز سیسمونی بچمو با کلی ذوق و شوق اوردیم خونمون . قرار بود فرداش ...

ناراحت شدم عزیزم

ان شاءالله هر چه زودتر خونه پیدا کنید 

منم دعا کن چیزای ضروریشو بخرم. حالم بده از اینکه هنوز لباس هم نداره.  اخه ادم غصه ش میگیره اونم بچه اول😞

یه صلوات برای سلامتی امام زمان و یه صلوات برای یه زایمان زودتر و راحت.ممنون خواهرا 

سلام بچه ببخشید دونه دونه نتونستم جواب بدم ممنونم از همتون  .امروز ساعت 11کیسه ابم پاره شد اومدم بستریم کردن ساعت 7نیم زایمان طبیعی کردم .

تیکر یه سالگی دخترم 😍😍😍😍😍
2706