2733
2739
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444770 بازدید | 47801 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بچه ها رفتم سونو داپلر آمدم اما خیلی حالم گرفته شده معدم ریخت به هم اصلا حال حوصله ندارم ..دکتر سه س ...

ان شالله که چیزی نیست ،چون اگه بود خودش می گفت ، اما برای آرامش خودت اگه می تونستی نوبتت را جلو بندازی این هفته بری بهتر بود.

دقیقا منم همینجوری وزن رحم و بچه روی مثانه هس واسه همین اینقد تند تند دسشويي باید بریم ینی من پنج دق ...

واقعااااا؟ 

چقدر خوشحالم یکی کاملا درکم می کنه😊😍😍

آخه فکر میکردم من غیرعادیم که انقدر تند تند دستشویی میرم 

استرس نداشته باش انشالله چیز مهمی نیست اگه مهم بود بهت میگفت همون سنوگرافیس  به خدا بسپار و دل ...

امید خدا باورت نمیشه چقد حوصله ندارم به کسی چیزی،نمی گم گفتم اینجا بگم فقط دلم در آمده باشه ....دیگه گفتم شاید چیزی نیس من استرس دارم ممنون عزیزم 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
ان شالله که چیزی نیست ،چون اگه بود خودش می گفت ، اما برای آرامش خودت اگه می تونستی نوبتت را جلو بندا ...

امید خدا ..دیگه پس فردا هست نوبتم فردا نیس دکترم یه فردا باید دندون جگر بزارم 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2740
واقعااااا؟  چقدر خوشحالم یکی کاملا درکم می کنه😊😍😍 آخه فکر میکردم من غیرعادیم که انقدر تند ...

منم همین طورم عزیزم 

تیکر ششمین سالگرد ازدواجمونه 😘😘❤❤               وزن اولیه۸۴.وزن فعلی۷۵هدف ۶۵
بچه ها رفتم سونو داپلر آمدم اما خیلی حالم گرفته شده معدم ریخت به هم اصلا حال حوصله ندارم ..دکتر سه س ...

منم سونو داپلر رفتم چیزی نیست نگران نباش اگه چیزی بود میگفت که سریع به دکترت بگی 

منم سونو داپلر رفتم چیزی نیست نگران نباش اگه چیزی بود میگفت که سریع به دکترت بگی 

عزیزم شما هپارین میزدی ؟ چرا برات داپلر نوشت ؟

وزن بچه رو گفت داپلر بیشتر برا اینع که ببینن خونرسانی جفت به جنین خوبه یا نه

دقیقا به منم همین گفت سونوت داری برام بفرستی عزیزم ؟

من یه چی تو سونوم شک دارم چیه 

واقعااااا؟  چقدر خوشحالم یکی کاملا درکم می کنه😊😍😍 آخه فکر میکردم من غیرعادیم که انقدر تند ...

عزیزم فکر کنم همه ماه آخر همینجوری باشن طبیعیه

منم دیگه کلافه شدم هی به شوهرم میگم امروز میاد فردا میاد اونم میگه یه هفته دیگه میاد خخخ  

با خدا باش و پادشاهی کن بی خدا باش و هر چه خواهی کن 😉
امید خدا باورت نمیشه چقد حوصله ندارم به کسی چیزی،نمی گم گفتم اینجا بگم فقط دلم در آمده باشه ....دیگه ...

استرس نداشته باش که بعدا بچه کولیک بگیره خودت ضررش و میبینی ریلکس باش بگو هییییچی نیس خدا که هدیه بده مگه میشه مشکلی توش باشه 

با خدا باش و پادشاهی کن بی خدا باش و هر چه خواهی کن 😉
2706