2752
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444778 بازدید | 47801 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جدی نمی دونستم ، یعنی برای منم که هفته آخرم خوب نیست؟

هفته اخر خوبه زایمان رو راحت تر میکنه چون باعث نرمی دهانه رحم میشه

تیکر ششمین سالگرد ازدواجمونه 😘😘❤❤               وزن اولیه۸۴.وزن فعلی۷۵هدف ۶۵
بچه ها برای زخم سینه باید چیکار کرد؟ نوک سینه هام پوستشون دارن کنده میشن بنظرتون چیکارکنم میترسم زا ...

کرم شقاق سینه بگیر. من خریدم واسه موقع شیر دهی . اما تعریفِ هیدرودرم رو زیاد شنیدم

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  
مامانای عزیزم سلام چیزی نمونده به زایمانم ولی هنوز اسم انتخاب نکردم واسه دخترم لطفا نظرتون رو در مور ...

من اسم نورا رو خیلی دوست دارم 😍😍

با خدا باش و پادشاهی کن بی خدا باش و هر چه خواهی کن 😉
وای آره داشتم فکر میکردم واسه اینه که انرژیم کم شده تحملم کم شده ولی فکر کنم عادی باشه وزن بچه بیشتر ...

پس طبیعیه 

دیگه امروز واقعا اذیت بودم مخصوصا که هر چند دقیقه مجبورم پاشم برم دستشویی نمیدونم چرا این مدلی شدم!!! 😐😐😐

بچه ها رفتم سونو داپلر آمدم اما خیلی حالم گرفته شده معدم ریخت به هم اصلا حال حوصله ندارم ..دکتر سه ساعت هی سونو کرد حرفم نمیزد انگار شکنجم بدن تا دوشنبه که برم بیمارستان پیش دکتر م مجبورم صبر کنم ...بهش گفتم برای چیه داپلر گفت مربوط خون رسانی به جفت و جنین این است گفتم الان خوبه همه چی همین جور اخلاق بده حرف نمی زنه پوزه ...گفت خوبه فقط بند ناف گفتم چه جوریه حرف نزد گفتم یعنی خطر ناکه دورش پیچیده گفت نه منظورم اون نیس...دیگه هیچی نگفت جوابم نداد ...اعصابم ریخت بهم گفتن کاش یا میگفت یا تو شک نمینداخت منو ..آخرش گفتم تو رو خدا من خیلی سختی کشیدم اگه چیزی هست بگید میگه نه چه چیزی. ..اما دلم یه جوری شد از سونو ...بچه ها خیلی ناراحتم خیلی تا دوشنبه دکترم نمبینم باید هزار جور خیال بافی کنم 😢😢😢

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
پس طبیعیه  دیگه امروز واقعا اذیت بودم مخصوصا که هر چند دقیقه مجبورم پاشم برم دستشویی نمیدونم چ ...

دقیقا منم همینجوری وزن رحم و بچه روی مثانه هس واسه همین اینقد تند تند دسشويي باید بریم ینی من پنج دقیقه هم نمیتونم دسشويي و نگه دارم انگار بچه داره میاد 

بچه ها رفتم سونو داپلر آمدم اما خیلی حالم گرفته شده معدم ریخت به هم اصلا حال حوصله ندارم ..دکتر سه س ...

استرس نداشته باش انشالله چیز مهمی نیست اگه مهم بود بهت میگفت همون سنوگرافیس

به خدا بسپار و دلتو اروم کن اون بهترین رو برات میخاد 

2706