2733
2739
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444770 بازدید | 47801 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها از سینه سمت چپم چند روز بود شیر می اومد حالا ازهدوسینم میاد عادت به بستن سوتین ندارم مگر بخوا ...

چون سوتین نمیبندی ترشح داری..منم اینطور بودم دکتر گفت چون سوتین نمیندی عضلات سینه شل شده..از وقتی سوتین بستم دیگه ترشح نداشتم

سینتو تحریک نکن چون باعث زایمان زودرس میشه

2731
2740
نه به  دیروز که میگفتم کیسه ابم پاره شه نه به الان که استرس گرفتم

وااای مبارکه نی نی داره میاد انشالله زایمان راحت و خوبی داشته باشی حتما بیا برامون تعریف کن که چطور بوده

کامنتارو خوندم. چقدر ناراحتم امشب  من هنوز نتونستم سیسمونی بچینم یعنی هنوز پولش جور نشده ک بخ ...

ناراحت نباش عزیز. منم نچیدم، اصلا چیز خاصی نخریدم که بچینم. من بچه ی دوممه و میدونم خیلی از لوازم سیسمونی همش الکیه!

با اینکه دو سال براش دوا و درمون کردیم جز لباس های ضروری خونگی و یه دست لباس بیرون تا یکسالگی و یدونه کالسکه کاملا معمولی چیز دیگه ای نخریدم. تازه رخت خوابشم خودم دارم میدوزم.

به دنیا بیاد بهتر میدونی چی لازمشه اون موقع بخر. بخصوص کادویی که میاد از روی اون برا بچه خرید کن. 

باور کن بچه کوچیک فقط به محبت و توجه نیاز داره نه تحخت و کمد و اسباب بازی آنچنانی!!! 

حانومها يه سوال من درد پريودي دارم توي كمرم طبيعيه؟ نشونه زايمان نيست.سه هفته ديگه وقته زايمانه

عزیزم من امروز از دکترم پرسیدم که باید حواسم به چه علائم و دردایی باشه که مهم هستن. گفت لک بینی یا خونریزی. آب ریزی گرم . و انقباض هم گفت ریتمیک و با فتصله معین مثلا 10 دقیقه ای تکرار بشه. 

اگر دردت هر از گاهی هست و ریتم منظمی نداره کاملا طبیعیه

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  
داره میاد قطره قطره 😢😢😢😢😢😢 برم چیه بگم

انشالله زایمان راحتی  داشته باشی عزیزم 😍😍😍یادت نره دعا کنی 

😘😘😘

با خدا باش و پادشاهی کن بی خدا باش و هر چه خواهی کن 😉
سونو نرفتی این چند وقت؟؟؟؟ منم شکمم کوچیکه وقتی دکتر گفت ۳۶ و هفته شده و‌وزنش ۲۷۰۰ تعجب کردم اصلا ا ...

انشالله فردا میرم ببینم چه خبره دکتر منم از رو سونوی ان تی حساب کرد برا من یک هفته اختلاف داشت از اول

2706