2752
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444778 بازدید | 47801 پست
چون سوتین نمیبندی ترشح داری..منم اینطور بودم دکتر گفت چون سوتین نمیندی عضلات سینه شل شده..از وقتی سو ...

واقعا اخه سوتین میبندم انگار دارم خفه میشم😩ولی حالا مجبورم ببندم مرسی عزیزم،اصلا دست به سینه هام نمیزنم

دخترم نفسمه 
بچه ها از سینه سمت چپم چند روز بود شیر می اومد حالا ازهدوسینم میاد عادت به بستن سوتین ندارم مگر بخوا ...

واسه من هرچی فشار هم میدم هیچ چی نمیاد البته من اصلا عادت ندارم سوتین نپوشم فقط بعضی شبا نمیپوشم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام ،، کیسه آب من تو ۱۹ هفتگی سوراخ شد بعد ده روز بستری تو بیمارستان تحت تظر ترمیم شد و مرخص شدم ولی دوباره بعد یه هفته آبریزشم شروع شد و بعد ۱۷،۱۸ روز تحت نظر دخترمو از دست دادم ، و  ی سری مشکلات دیگه پیش اومد.... تو رو خدا وقت زایمانتون منو دعا کنید،،، شرایط روحی و جسمی خوبی ندارم، خدا بحق دل پاک شما حالمو خوب کنه 

خدایا شکرت❤
نه هنوز دکتر ندیده.دوشنبه میبرم واسه دکتر.تا حالا کسی بوده پریودیش با سنو ۲هفته تفاوت داشته باشن؟

عزیزم بذار دکترت ببینه

ایشالا خوبه و هیچی نیست،

وزن گیری بچه بعد هفته های ۳۵_۳۶ هست. 

اصلا نگران نباش

شایدم همه چی خوبه

مایع آمنیوتیک و بقیه چیزات که خوب بود.

دیشب حالم بد نشد، نتونستم اینا رو بهت بگم.

اگه هر مشکلی بود خود سونولوژیست بهت میگفت.

واي منم ماه اخره قرار دادمه نكنه بگه خالي كن😞

ان شاءالله که نمیگه . توکلت به خدا باشه . از الان باهاشون صحبت کنین تا مطمعن شین . 

☀☀☀ "تو" صبح باش ...! من تمام شب های تاریخ را تاب می آورم ...!
ممنون گلم خیلی چیزایی که گفتی یادم نبود بزارم مرسی،برای نی نی قنداق فرنگی بزارم بهتر از پتو دور پیچ ...

آخه پک لباسای من یه دور پیچ ساده نخی ساده هم داره. سرهمی هست با دستکش و پاپوش و کلاه و یه دورپیچ نخی. منم پتو دور پیچ برداشتم. اوردنی هم که میذارم تو کریر 😊😍

بچه ها از سینه سمت چپم چند روز بود شیر می اومد حالا ازهدوسینم میاد عادت به بستن سوتین ندارم مگر بخوا ...

واسه منم هر وقت سوتین نمی بندم لباسم خیس میشه. به خصوص شبا که عادت ندارم و به پهلو میخوابم.

داره میاد قطره قطره 😢😢😢😢😢😢 برم چیه بگم

خب دیگه مثل اینکه نی نی داره میاد 😁😁

به سلامت زایمان کنی عزیزم❤️

همین طور لیانا جون و اون مامان گلی که اسمشون خاطرم نیست 😊😍💛💛💛

2706