2737
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444769 بازدید | 47801 پست
من رفتم نوبت بگیرم گفت الان زوده اخر هشت ماهگی بیا

واقعا ؟ 

این خانم به من گفت اوایل هشت دیگه همه میان ...آخه من داشتم فکر میکردم ببینم 26 اردیبهشت دکترم نوبت عمل کی میده جور بشه فردا پس فرداش برم همش فکرمه برم شیراز 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
مال من که سفته همه جاش حتی بالاش😐😑

مال منم شبیه سنگه اما من اهمیت نمیدم 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا ؟  این خانم به من گفت اوایل هشت دیگه همه میان ...آخه من داشتم فکر میکردم ببینم 26 اردیبه ...

اره..من دوس داشتم این ماه بگیرم میترسم باد کنم..اخه تو عید خیلی ورم کرده بودم بخصوص صورت..یحوری بود هرکی منو میدید میگفت چرا انقد بادکردی.کلا به یه مرحله ایی رسیده بودم اگه کسی نمیگفت تعجب میکردم

2742
برای دوشنبه گذشته لباس خریدم و نوبت آتلیه داشتم برم عکس بارداری بگیرم که دوتا وروجک خیلی بیشتر از من ...

آخی عزیزم طوری نیس دیگه ولش کن به جاش با دو تا کوچولو برو اتلیه 

اره..من دوس داشتم این ماه بگیرم میترسم باد کنم..اخه تو عید خیلی ورم کرده بودم بخصوص صورت..یحوری بود ...

خودت بگو الان میخام بیام اتلیه چکار داره این کارا عکسش بگیره 

بچه ها من میشینم گاهی قوز میکنم کمی خم میشم جلو خط سوتینم درد داره بااینکه استفاده نمیکنم.

کلن خط شکمم معلومه که بالازده کمی خم میشم درد میگیره این کنارهاش

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2740
دوستان همه جواب بدید ببینم 🙆🙆🙆🙆🙆🙆 اتلیه کی رفتید؟؟؟ کی میخاید برید؟؟ من هفته 32 شروع کردم ... ...

من میخواستم فردابرم،ولی شوهرم وقت نمیکنه،تاقبل ازماه رمضون میرم عکسومیگیرم،جمعه دیگه هم جشن سیسمونی احتمالا قراره بگیریم،که من خودم دوست ندارم😕

خداجون ممنون بابت سلامتیه پسرم😍
برای دوشنبه گذشته لباس خریدم و نوبت آتلیه داشتم برم عکس بارداری بگیرم که دوتا وروجک خیلی بیشتر از من ...

فدا سرت با خودشون برو اتفاقا بهترم هست. 😍😍😉😉 تنتون سلامت عزیزم .

مرسی که امدی پیش ما با وجود خستگی و ... 

ان شاالله دختر و پسر گلت هرچه زودتر سلامت مرخص می شن .  

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
خوب من که هیچ فرقی نکرد صورتم 😂😂😂 همش میگم تا آخرین لحظه نرم شکمم بزرگتر شه 😂😂😂😂 وای اگه ای ...

منم خدارو شکر تغییر نکردم😎😎ولی میترسم آخراش ورم کنم🤭🤭ولی هرکاری بخوایی آتلیه انجام میده

عزیزم از آتلیت بپرس شاید از این شکمای مصنوعی داشته باشن بتونی چندتا عکس بندازی،الان هیچ چیزی نشد نداره

بچه ها کیا واکسن کزاز زدن؟ بعدش حالتون خوب بود یا تب کردید؟ من بدن درد دارم.

من سر بچه اولم زدم یادم نیست دقیقا ولی فکر کنن همسرم بدن درد گرفت و یه کوچولو تب کرد . خودم یادم نیست راستش ولی فکر کنم فقط یکم جای واکسن درد می کرد . 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
2706