2752
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444773 بازدید | 47801 پست
عزیزم مال من سفت و محکمه نمیشه دست زد تازه همه میگن بزرگ نیس که انگار پنج ماهته😂 دکترم گفت مهم نیس ...

من ب تنها چیزی ک فکر نمیکردم انقباض بود الان میگم‌نکنه منم دارم 🤦‍♀️🤦‍♀️

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹

ایشاالله به سلامتی نی نی هاتون بیان بغلتون 

برای من هم دعا کنید،قرار بود مامان تیر ۹۸ باشم که یک ساله تحت درمانم و باردار نشدم...

موقع شیر دادن هاتون و موقع زایمونتون برام دعا کنید خدا اگر به صلاحم هست دامنم رو سبز کنه.

هرچند یه دختر وروجک دارم ۵-۶ ساله،منتظر دومی هستم

سلام به مادرم ... اولین وطن ... آخرین تبعیدگاه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهشون بگم ببینم چی میگن ..اگه نشد ادرس خونه دوستمو میدم

امروز بسته من بدون کد پستی آمد. ...بهم زنگ زدن گفتن کجایی کوچه گفتم وسط کوچه مامانم رفت بیرون دید ماشین پست ازش گرفت 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
سلام به همه من یه چیزی تو کتاب بارداری به زبان آدمیزاد خوندم در مورد انقباض که مشکلم رو حل کرد اون ...

مال من که سفته همه جاش حتی بالاش😐😑

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2731
سلام به همه دوستای خوب و مهربونم ممنون  بابت تبریکات صمیمانتون همگی رو  لایک کردم دیگه محب ...

وای ارغوان بخدا ازوقتی فهمیدم زایمان کردی کلا توفکرمی 

انشالله هرچه زودتر گل دختروپسرت بیان بغلت با دل خوش برین سر خونه زندگیتون

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
دوستان همه جواب بدید ببینم 🙆🙆🙆🙆🙆🙆 اتلیه کی رفتید؟؟؟ کی میخاید برید؟؟ من هفته 32 شروع کردم ... ...

عه من اصلا اتلیه یادم نبود😂

احتمالا منم همون هفته ۳۶اینا برم 

من ب تنها چیزی ک فکر نمیکردم انقباض بود الان میگم‌نکنه منم دارم 🤦‍♀️🤦‍♀️

اگه فکر کنی آدم درگیر میشه هی حس انقباض داره ...من حتی اگه انقباض داشته باشم میگم ای بابا دوباره نفخ کردم یه خرما میخورم 😂😂😂

در این حد تلقین کردم به خودم راضی هم هستم 😀

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
اگه فکر کنی آدم درگیر میشه هی حس انقباض داره ...من حتی اگه انقباض داشته باشم میگم ای بابا دوبله نفخ ...

😂😂😂😂وای خیلی خوب بود

منم جدیدا دارم بااین روش خودمو گول میزنم دو روز بود لک نمیدیدم باخودم میگفتم نگا میخواد یهو بیاد سوپرایزم کنه ی ساعت بعد لک دیدم سوپرایز شدم🤦‍♀️😂

عه من اصلا اتلیه یادم نبود😂 احتمالا منم همون هفته ۳۶اینا برم  

نه حتما برو ...من یه جا پیدا کردم همین یزد  لباس داره زنگ زدم اما عکس لباس نمیزاره میگه حضوری نمیدونم چه رنگی اندازم بشه دوست داشته باشم یا نه شوهرم چی ست کنه باهام 🙄🙄🙄🙄

شیراز ولی راحت بودم تو پیج عکس می گذاشت آدم انتخاب میکرد قشنگ 

دیگه چاره ندارم میخام وقت بگیرم ارایشگاه برم از اون ور برم اتلیه به شوهرم گفتم کت شلوار مشکی بلوز سفید مال عقد بود بیار به همه لباس میخوره بهتر از اینجور بلوز شلوار که به هیچی نیاد ...چون مال عروسیمون بادمجونی بود ...خانمه گفت لباس شیری دارم دیگه هیچ جواب نداد منم گفتم ول کن دیگه میرم یه چی میشه ...یه پیرهن کوتاه صورتی دارم عروسکی اونم میبرم اما خیلی کوتاهه ببینم چی میشه ..

برای دوشنبه گذشته لباس خریدم و نوبت آتلیه داشتم برم عکس بارداری بگیرم که دوتا وروجک خیلی بیشتر از من ...

اخی عزیزم چندهفته بودی که اومدن

علتش همون انقباضا بودن؟

الان حال خودت چطوره؟

سلام گلم من به خاطر دلپیچه و مقعد درد دو روز بستری  بودم روز سوم یهو دل درد و کمردرد و واژن درد ...

خداروشکر عزیزم.بی صبرانه منتظریم ببینیمشون😍

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
😂😂😂😂وای خیلی خوب بود منم جدیدا دارم بااین روش خودمو گول میزنم دو روز بود لک نمیدیدم باخودم میگف ...

عزیزم....آره بابا اصلا ولش کن هر طور میخواد بشه ...فکرش بدتره ....خدا خودش مراقب همه نی نی هاست ...من کلا ریلکس کردم ...هر خطری پشت سر می زارم پوستم کلفتر میشه  😂