2733
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444773 بازدید | 47801 پست

دوستان همه جواب بدید ببینم 🙆🙆🙆🙆🙆🙆

اتلیه کی رفتید؟؟؟ کی میخاید برید؟؟ من هفته 32 شروع کردم ...شکمم بزرگ نیس بچه رفته معلوم نیس کجا 🙄

حالا بگید کی برم؟ 

نوبت دکترم 26 اردیبهشته یعنی آخر هفته 35 

در ضمن از قبل بارداری آرایشگاه اصلاح هیج کار نکردم منتظر بودم برا اتلیه که مبرم آرایشگر بگم بیاد. خونمون بعدم آماده کنه منو برم اتلیه ....حالا شما بگید چکار کنم بهتره 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

سلام به همه دوستای خوب و مهربونم ممنون  بابت تبریکات صمیمانتون همگی رو  لایک کردم دیگه محبتتون اونقدر زیاد بود نتونستم تک تک رپلای کنم انشاءاله همگی سر موقع فارغ بشید و نی نی هاتون رو بغل بگیرین برای منم دعا کنید دختر و پسرم هر چه زودتر مرخص بشن 🙏🙏

مامان دوقلوها هستم😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان همه جواب بدید ببینم 🙆🙆🙆🙆🙆🙆 اتلیه کی رفتید؟؟؟ کی میخاید برید؟؟ من هفته 32 شروع کردم ... ...

منم دو هفته دیگه میرم تا صورتم ورم نکرده،شکم منم بزرگ نیست ولی شنیدم خود آتلیه اندازه شکم و بزرگ میکنه

2731
اهاا خیالمو راحت کردی.اخه شکم من کلا سفته نرم نیست 🤣🤣.گفتم نکنه کلا خدای نکرده منقبضه

عزیزم مال من سفت و محکمه نمیشه دست زد تازه همه میگن بزرگ نیس که انگار پنج ماهته😂 دکترم گفت مهم نیس وزن بچه خوبه نفهمیدم گفت یک کیلو خرده حالا سیصد چهارصد یادم نیس

خلاصه که انقباض فکر کنم کلا مشخص هست یه چی مث موقع پریودی که میگیره ول میکنه 

دکتر بهم گفت یه ذره فکر انقباض نکن وقتی ریلکسی سراغت نمیاد😀

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
نه اصلااا از این فکرا نکن . حتما می تونی . حالا  فرض کن نتونی اتفاقی نمی افته می ری سزارین می ش ...

انشالله این راه شیرین برا همه مون راحت تموم بشه وبا خوشحالی.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
منم دو هفته دیگه میرم تا صورتم ورم نکرده،شکم منم بزرگ نیست ولی شنیدم خود آتلیه اندازه شکم و بزرگ میک ...

خوب من که هیچ فرقی نکرد صورتم 😂😂😂

همش میگم تا آخرین لحظه نرم شکمم بزرگتر شه 😂😂😂😂

وای اگه اینجور باشه خوبه بگم کمر پعلو کوچیک کنن شکم بزرگ بچه رفته تو پهلو بدقیافه شدم 🙄

عزیزم مال من سفت و محکمه نمیشه دست زد تازه همه میگن بزرگ نیس که انگار پنج ماهته😂 دخترم گفت مهم نیس ...

منم شکمم‌بزرگ نیست خیلی.😁😁اما سفته

وزن نی نیم خوب بود خداروشکر.اره نباید فکرشو کنیم ☺

خدایا شکرت 
بچه ها این قشنگه ؟

قشنگه که دختر مبارکه 

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
سلام به همه دوستای خوب و مهربونم ممنون  بابت تبریکات صمیمانتون همگی رو  لایک کردم دیگه محب ...

مرسی که با اینهمه خستگی مارو فراموش نکردید 

ماهم بی‌صبرانه منتظر فرشته ها هستیم که هرچه زودتر بیان خونشون 

منم شکمم‌بزرگ نیست خیلی.😁😁اما سفته وزن نی نیم خوب بود خداروشکر.اره نباید فکرشو کنیم ☺

وای من قبل حاملگی اب میخوردم باد میکردم مجبور بودم یکسره در رژیم ورزش باشم...شانس من حاملگی بر عکس شده خندم میگیره میگم نکنه خوردن خوابیدن استراحت مطلق آدم گفت نمی کنه ....نخوردن و رژیم ورزش کردن آدم چاق میکنه😂😂😂😂

قشنگه که دختر مبارکه 

مرسی عزیزم ...مگر شما بهم روحیه بدین😘😘😘