2733
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون مهربون خوبم بچه ها رو دقیق نمیگن فکر کنم یه هفته ای بمونن تو دستگاه

چه خوب ۱ هفته خیلی خوبههه بسلامتی ان‌شاءالله.عزیزم تو انقباض داشتی؟میشه از انقباض بگی چطوری بود؟

خدایا شکرت 
2728
بنظرم اینی خریدی قشنگه.وقتی رو تخت هم نصب کنی قشنگیش ده برابر میشه.حساس نباش

وای عزیزم امیدوارم ...من که تا دیدم دلم یه جور شدها 🙄

دیگه کاری که شده بر نیست ها اما نهایت حساب کرد 100 بیشتر نمیارزید به هرکی بگم 270 دادم پشبند باور نمی کنه 😂😂😂

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
چه خوب ۱ هفته خیلی خوبههه بسلامتی ان‌شاءالله.عزیزم تو انقباض داشتی؟میشه از انقباض بگی چطوری بود؟

من دو هفته قبل تر انقباض داشتم که چهار روز بستری شدم انقباض حالت دلپیچه هست که میگیره ول میکنه به طور منظم مثلا برای من هر ربع ساعت اینطور میشد

مامان دوقلوها هستم😍😍
وای عزیزم امیدوارم ...من که تا دیدم دلم یه جور شدها 🙄 دیگه کاری که شده بر نیست ها اما نهایت حساب ک ...

الان همه چی گرونه اون پول دوخت و تور و گل و حاشیه رو حساب کرده.اما اصلا دل یجوری نشه وقتی وسایلش رو چیدی کامل میبینی که چقد قشنگه

خدایا شکرت 
2738
من دو هفته قبل تر انقباض داشتم که چهار روز بستری شدم انقباض حالت دلپیچه هست که میگیره ول میکنه به طو ...

اهاا خیالمو راحت کردی.اخه شکم من کلا سفته نرم نیست

🤣🤣.گفتم نکنه کلا خدای نکرده منقبضه

خدایا شکرت 
الان همه چی گرونه اون پول دوخت و تور و گل و حاشیه رو حساب کرده.اما اصلا دل یجوری نشه وقتی وسایلش رو ...

امید خدا ...اینا رو تخت نوزادی قشنگترن اما من تصمیم دارم تخت نوجوان بگیرم ببینم چی بشه ....

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2706