2703
2553
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444743 بازدید | 47801 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

۳۲ عزیزم

دو قلوها دنیا آمدن ؟😯

من نبودم مدتی ازت بی خبر بودم الان چی شد خوبن ؟ 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2720
چند روز دیگه ماه رمضون شروع میشه روزه نمیتونیم بگیریم ولی زولبیا بامیه که میتونیم بخوریم😄

وای منم عاشقشم به شرطی قند بگیرم 😂😂😂

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
منم نمیشینم😅کلا فک کنم یه پنج نفرن تواین تاپیک که میشینن وپهلو عوض میکنن😅

منم نمیشینم 

چون وقتی دراز کشیدم دوباره نشستن برام خیلی سخته 

وهزار بار پهلو به پهلو میشم نمیشه هربار بشینم 

2714
ممنون اره تو دستگاه هستن

وای من خیلی تو فکرت بودم بخدا ....اصلا تعجب کردم منم آلان شروع هفته 32 ام ...

ایشالا زودتر بیاریشون خونه بغل بگیریشون

به محض آمدی خونه راحت شدی عکسشون بفرست ببینم 🤗🤗🤗

ارغوان جون طبیعی زایمان کردی یا سز شدی  یهویی دردت گرفت یا کیسه ابت پاره شد اخه کنجکاوم بدونم ...

سلام گلم من به خاطر دلپیچه و مقعد درد دو روز بستری  بودم روز سوم یهو دل درد و کمردرد و واژن درد شدید گرفتم هیچ علائم دیگه هم نداشتم رفتم نوار قلب گرفتن از بس دردام زیاد بود داد و هوار میکردم معاینه شدم گفتن دهانه رحمت خیلی باز شده خدارحمت کرده تا حالا خودت نزاییدی سریع بردنم اتاق عمل بچه های من خداروشکر زردی  و گرمی اصلا نداشتن 

مامان دوقلوها هستم😍😍
وای من خیلی تو فکرت بودم بخدا ....اصلا تعجب کردم منم آلان شروع هفته 32 ام ... ایشالا زودتر بیاریشون ...

ممنون گلم من امروز خودم مرخص شدم ولی بچه ها تو دستگاه هستن چشم به محض اومدن خونه حتما عکس میذارم بیمارستان اجازه نمیدن عکس بگیرم

مامان دوقلوها هستم😍😍
ممنون گلم من امروز خودم مرخص شدم ولی بچه ها تو دستگاه هستن چشم به محض اومدن خونه حتما عکس میذارم بیم ...

عزیز دلم ...مراقب خودت باش  اگه سزارین شدی خیلی راه برو زود خوب بشی بچه هات که میان دیگه خودت آماده باشی ازشون مراقبت کنی ....خدا کنه زود زود بیان پیشت .🤗🤗🤗💓😘😘😘

2706