2737
2734
عنوان

جراحی لیفت سانترال لب 💋

| مشاهده متن کامل بحث + 130850 بازدید | 190 پست
مرسی عزیزم آره منم پرسیدم گفتش ۱۳ تومنه ولی باز تردید دارم من شهرستانم حتی نمیشه برم مطب گوراوانچی ب ...

من دیروز اونجا بودم دکتر فوق العاده منطقی و با اخلاقیه به من گفت الان نمیتونی ترمیم کنی جای بخیه اتو برو با لیزر co2 لیزر کن که بهتر بشه بعدها اگه جا داشت ترمیم میکنم برات لبمو با دست کشید بالا گفت دندونات زیاد معلوم میشه زشت میشه الان با اینکه فاصله لب و بینیم همچنین زیاده ولی چون دندونای جلوم بزرگن پیدا میشه منم ترجیح دادم حرفش رو گوش کنم که بعدها سنم بالاتر رفت و پوستم افتاده شد دوباره برم اون قسمت اسکار رو برام برداره و یک نفر هم اونجا دیدم که سانترال کرده بود فقط یه خط صاف بود بخیه اش کارش خیلی تمیزه من الان پشیمونم میگم ایکاش اصلا انجام نداده بودم بنظرم اگه نمیتونی پیش این انجام بدی کلا انجام نده بهتر از پشیمونی بعد عمله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه من راضی نیستم، بالاتر رو بخون دکتر خوب عملم نکرده در واقع فرق زیادی نکردم، دو بار هم عمل کردم ...

ببین دکتر پناه هم ناراضی زیاد داره الان درحال‌حاضر دکترگوراوانچی خوب انجام میده من از نزدیک کاراشو دیدم میخواستم منم برای ترمیم برم که به من گفت دوباره عمل کنی دندوناتخیلی معلوم میشه خوب نمیشه حالا من منتظرم افت کنه چندسال دیگه دوباره برم پیشش الان فاصله بینی و قسمت های لب من ۱۷ میل هست ولی گفت جا نداره الان 

2731
مرسی عزیزم آره منم پرسیدم گفتش ۱۳ تومنه ولی باز تردید دارم من شهرستانم حتی نمیشه برم مطب گوراوانچی ب ...

بیا تهران انجام بده برگرد بنظرم 

نزدیک مترو صدر هست از مترو صدر تا مطبش راهی نیست برگشتنی هم اسنپ بگیر این عمل بنظر عمل سرپایی و ساده ای هست ولی امان از روزیکه اونی که میخوای نشه فکر کن من همیشه بدون آرایش همه جا میرفتم اصلا نمیتونم کرم رو صورتم تحمل کنم ازموقعیکه سانترال کردم بدون کرم هیچ جا نمیرم اگرم مجبورشم برم ماسک میزنم خیلی بده بخدا ایکاش برمیگشتم عقب یاانجام نمی‌دادم یا با گوراوانچی انجام داده بودم 

من زیاد تغییر نکردم، دو بار هم عمل کردم بار دوم اومدم خونه همون دو سه شب اول بود که با اون بخیه ها ...

خواهر منم بخیه ش باز شد و بعد چند روز دوباره بخیه ش زد و میگه لبم زیاد رفته بالا خیلی نگرانه. میگه هفتیش خیلی سفته و دکتر میگه میاد پایین تر

2738
دوستان کسی بوده که این شرایط رو داشته باشه؟ 

بخیه ش که باز شد روز 14 ام بخیه دوم رو زد و الان ۵ روز ازش میگذره. خواستم ببینم شما که انجام دادین ممکنه لب بیاد پایین تر؟ ورم نداره و فقط خیلی سفت شده. 

خواهش میکنم اگه میدونین جواب بدین. خواهرم خیلی نگرانه😭

بیا تهران انجام بده برگرد بنظرم  نزدیک مترو صدر هست از مترو صدر تا مطبش راهی نیست برگشتنی هم ا ...

فدات عزیزم خیلی خیلی محبت کردی، متاسفانه من فاصله لب و بینیم زیاده از اول زیاد بود دوسال پیش بینیمو عمل کردم این فاصله بیشتر شد خودم مشکلی ندارم ولی بعضی ها میزنن به روم و بهم میگن  ، همین دکتر گوراوانچی نمونه هاشو تو پیجش دیدم خوب بودن ولی انگار خیلی تغییر ایجاد نمیشه درسته؟ اون خانومی که تو مطبش دیدی چقد از عملش میگذشت؟ اون خط صاف خیلی تابلو بود! یعنی از نزدیک مشخص بود؟ فاصله لب و بینیش خوب شده بود؟ لباش مصنوعی نشده بود؟!!

چقد سوال پرسیدم  ببخش

فدات عزیزم خیلی خیلی محبت کردی، متاسفانه من فاصله لب و بینیم زیاده از اول زیاد بود دوسال پیش بینیمو ...

پیشش یه مشاوره برو بنظرم ضرر نداره که 

والا من بهتر از اون ندیدم خیلی کارش تمیز و ظریفه

دوستان کسی بوده که این شرایط رو داشته باشه؟ 

عکس از محل بخیه داری؟ برای من رو همون موقع عمل دوسه بار دوخت و باز،شد متاسفانه گوشت اضافه و سفت شده اون یه تیکه ۵جلسه هم لیزر پی دی ال رفتم بهتره ولی بازم یجوریه اون قسمت

فدات عزیزم خیلی خیلی محبت کردی، متاسفانه من فاصله لب و بینیم زیاده از اول زیاد بود دوسال پیش بینیمو ...

من ماه قبل پیش دکتر گوراوانچی عمل کردم،خیلی خیلی راضیم،موقع عمل باهات چک میکنه که راضی هستی از فاصله یا بیشتر باشه،من به خودش سپردم و بی نهایت راضیم.با اینکه فردا ۱ماه میشه عمل کردم جای بخیه تقریبا محو شده.اینم بگم من خیلی خوش زخمم 

من ماه قبل پیش دکتر گوراوانچی عمل کردم،خیلی خیلی راضیم،موقع عمل باهات چک میکنه که راضی هستی از فاصله ...

کلا نوع جراحی خیلی مهمه بنظر من هم فقط،دکتر گوراوانچی خوبه تو سانترال خوش،بحالت واقعا

2706