2733
2734
عنوان

اموزشی پادگان عجب شیر

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 49 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه راست گفته مطمئنم حتی یواشکی از خودش هم عکس می فرسته 😅بفهمن واویلا میشه  اینو مطمئن باش سه ...

اموزشی سه ماهه یا چهل و پنج روز؟خدانکنه بفهمن ولی معلومه خیلی زرنگه

دلخوشی یعنی سالار و صدرا💖
2731
ببین مثلا پنج صبح بیدارشون میکنن باید برن جارو کن حیاتو، بعد تو صف صبحونه باشن، بعد نوبت کلاسای اموز ...

وای من که دخترم فقط واسه صبحونه 2 تا تخم مرغ و3 تا سیب زمینی کوچولو میخورم وای به حال اون بنده خدا ها  

توی تایپکای هوافضا و علمی و مشاعره خوشحال میشم تگم کنید                                                                                                           چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم
داداشم سربازه الان اونم اموزشش افتاده بود عجب شیر اولاش چون جاب جا میشن وقت نمیکنن ولی بعد ی هفته هر ...

شرایطش همونی که همه میگن؟میگن سخت ین و بدترین جا برای سربازاست.اره؟

دلخوشی یعنی سالار و صدرا💖
چون مجرد هم هس حقوقش حدود ماهی ۵ تومن هم دارن بهش میدن زرنگ باشن پس انداز میکنن 

شنیدم بیشتر شده حدود 8 تومن اینا

توی تایپکای هوافضا و علمی و مشاعره خوشحال میشم تگم کنید                                                                                                           چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم

بچه ها یکی از همشهریامون عروسش نوه ۴ قلو آورده.خونشون نزدیک خونمون هس ولی صمیمی نیستیم.شنیدم نگهداری ۴ قلو براشون سخته ینی نیاز ب کمک دارن.منم خونه بیکارم ب مادرم گفتم برم کمکشون روزی چند ساعت.

مادرم الا ب من میگه زشته این حرفو نگو آبرومون میره برامون حرف درمیارن توی فامیلا ک تو رفتی پرستاری نوه فلانی☹ 

2706