2733
2739
عنوان

جراحی لیفت سانترال لب 💋

| مشاهده متن کامل بحث + 129700 بازدید | 190 پست
بخیه ش که باز شد روز 14 ام بخیه دوم رو زد و الان ۵ روز ازش میگذره. خواستم ببینم شما که انجام دادین م ...

بله این هم لیفته دیگه کلا لیفت یکسال بعدش افت میکنه برای منکه ۸ ماه میگذره کلی اومده پایین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ماه قبل پیش دکتر گوراوانچی عمل کردم،خیلی خیلی راضیم،موقع عمل باهات چک میکنه که راضی هستی از فاصله ...

شما الان فاصله لب و بینیت رو میدونی چقدر شده؟ میتونی اندازه بگیری؟ قبلش چقدر بود و چندمیل برداشت؟ برای من ۲سانت بود ۵ میل برداشت ولی الان بجای اینکه ۱۵ میل باشه۱۷ میل هست یه مقداری برگشت داره

من ماه قبل پیش دکتر گوراوانچی عمل کردم،خیلی خیلی راضیم،موقع عمل باهات چک میکنه که راضی هستی از فاصله ...

شما از کجا دکتر رو شناختید؟ من بعد از سانترالم تازه شناختمون

2731
عکس از محل بخیه داری؟ برای من رو همون موقع عمل دوسه بار دوخت و باز،شد متاسفانه گوشت اضافه و سفت شده ...

نه متاسفانه ندارم. الان بعد یه ماه هنوز لبش سفته و فاصله ش خیلی کم شده و خدا کنه بیاد پایین تر

2740
کلا نوع جراحی خیلی مهمه بنظر من هم فقط،دکتر گوراوانچی خوبه تو سانترال خوش،بحالت واقعا

از کجا مطمعنید؟ من خیلی پیام راجب سانترال اینجا خوندم راضی نیستن اخه از این عمل.دکتر گوراوانجی رضایت زیاد دارن؟ کارشون چطوره برا بخیه و ماندگاری لب و کم شدن فاصله

از کجا مطمعنید؟ من خیلی پیام راجب سانترال اینجا خوندم راضی نیستن اخه از این عمل.دکتر گوراوانجی رضایت ...

چندتا بلاگر پیششون عمل کردن من ازشون پرسیدم خیلی راضی اند و نمونه کارش رو دیدم از نزدیک 

منتها دکتر گوراونچی طبیعی کاره کلا یعنی خیلی تغییر نمیده مگه اینکه خودت بخوای

از کجا مطمعنید؟ من خیلی پیام راجب سانترال اینجا خوندم راضی نیستن اخه از این عمل.دکتر گوراوانجی رضایت ...

من همچنان از جای بخیه ام ناراضی ام قصد دارم پیشش ترمیم انجام بدم منتها سال بعدی